• Informacje na temat:

  ewa witkowska

Artykuły na temat: ewa witkowska
 • Szkoła

  ...ma opinię największego podrywacza wyśmiewa rady Ewy i postanawia udowodnić Oksanie, że sposoby Ewy są nieskuteczne. Licealistka z 2a, Joasia Ratajczak, zaszła w ciążę z chłopakiem swojej przyjaciółki(...). Nastolatka nie ma pojęcia o tym, że ojcem dziecka jest jej chłopak. Podejrzewa, że przyjaciółka uwiodła nauczyciela, Tomasza Dudziaka! Krzysiek postanawia to wykorzystać!

 • "Top Chef": Szpitalna kuchnia

  Takiego gotowania w "Top Chef" jeszcze nie było! W najbliższym odcinku programu, który telewizja Polsat pokaże 5 listopada, uczestnicy będą gotować dla pacjentów jednego z największych, warszawskich szpitali.

 • Barwy szczęścia

  Adamus, Olga Jakowska, Magdalena Łaska, Aleksander Milicevic, Marek Molak, Michał Witkowski, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym, Ewa Konstancja Bułhak...

 • Ewa Farna zbulwersowana 9-latkiem

  Historia młodego rapera Xaviera "Green Grenade" Witkowskiego oburzyła Ewę Farną. "Niechaj nikt mi nie mówi, że świat nie oszalał!" - napisała wokalistka i jurorka "X Factor".

 • "Ślad": Chińska legenda i perfidna zemsta za zdradę

  ...a gościnnie wystąpią: Adrianna Izydorczyk, Michał Chorosiński, Ewa Bonecka i Paulina Kowalska. Emisja dwóch kolejnych odcinków serialu kryminalnego "Ślad" już we wtorek 25 września, o godzinie 20:05 w Polsacie.

 • Edyta Górniak o 9-letnim raperze: "Zidiocenie"

  Po Ewie Farnej kolejna gwiazda komentuje twórczość 9-letniego rapera Xaviera "Green Grenade" Witkowskiego. "To jest przyzwolenie na zdurnowacenie" - napisała Edyta Górniak o wulgarnych utworach chłopca.

 • Barwy szczęścia

  ...podczas wczorajszej gali. Serial obyczajowy, 25 min, Polska, 2018 Reżyseria: Grzegorz Waller Scenariusz: Paweł Jurek, Iwona Strzałka, Ewa Ratusińska Zdjęcia: Jarosław Szmidt, Łukasz Łasica Aktorzy: Anna...

 • "Fakt" musi przeprosić Grabowskiego

  Wydawca i redaktor naczelny dziennika "Fakt" mają przeprosić znanego aktora Andrzeja Grabowskiego za opisanie wywiadu, przeprowadzonego z nim przez dziennikarkę, jako rzekomej randki, na której miał on podrywać swą rozmówczynię.

 • "Na Wspólnej": Miłosne trzęsienie ziemi

  ...oznajmi żonie, że odezwie się do niej, jak już nieco ochłonie. Szykuje się kolejny rozwód? Romantyczne chwile czekają za to Ewę (Ewa Gawryluk). Niestety, Nowak uzna oświadczyny Arkadiusza (Marek(...)). Zasmucona Ewa zwierzy się mamie, że niebawem może stracić posadę. Zacznie narzekać, że nic dobrego w życiu już na pewno jej nie spotka. Te wyrwane z kontekstu słowa usłyszy Arkadiusz...

 • Konkurs filmów jednominutowych

  Nie musisz być profesjonalnym reżyserem, wynajmować scenarzysty czy zatrudniać ekipy filmowej. Wystarczy dobry pomysł, kamera i minuta czasu. Na przełomie lipca i sierpnia rusza pierwsza polska edycja festiwalu filmów jednominutowych "The One Minutes"

Wideo na temat: ewa witkowska
 • Ewa

  Ewa

  Film "EWA" to historia prawdziwej miłości, tak prawdziwej, że trudno w nią uwierzyć. Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie i na nieszczęście zdarza się na całym świecie. Poruszający obraz o silnych relacjach emocjonalnych w rodzinie, o kobiecie, matce, żonie, w której - w obliczu grożącej jej rodzinie biedy - budzi się charakterystyczna dla kobiet siła do walki o to, co dla niej najważniejsze - o dzieci, dom, stabilizację, o możliwość godnego życia. Film jest pretekstem do analizy...

 • Nie opuszczaj mnie

  "Co zrobić z miłością, kiedy zabraknie osoby. Tego, kogo się kochało". Kiedy cały sens ucieka. Bohaterowie filmu, którzy starają się "uczepić życia" instynktownie szukają ratunku w bliskości. Dotyk mężczyzny, uśmiech kobiety. Ciepło wzajemnego ciała może być schronieniem. Miłość stanowi cały sens. Tę wiarę powoli odbudowują bohaterowie filmu. W "Nie opuszczaj mnie" przypadek miesza się z fatum. Los bardzo chce żeby się spotkali, ale oni idą pod prąd swojego szczęścia. Ona Joanna, po...

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.