• Informacje na temat:

  ewan mcgregor plotki

Artykuły na temat: ewan mcgregor plotki
 • E. McGregor: Plotki o Bondzie

  Ewan McGregor ( "Młody Adam" , "Duża ryba" ) uwielbia podsycać zainteresowanie mediów swym rzekomym udziałem w 21. filmowej opowieści o przygodach Jamesa Bonda. Szkocki aktor jest jednym z najpoważniejszych kandydatów do przejęcia po Pierce Brosnanie ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) roli 007.

 • Ewan McGregor u boku Natalie Portman

  Ewan McGregor ("Niemożliwe", "Ostatnia miłość na Ziemi", "Człowiek, który gapił się na kozy") zagra w westernie zatytułowanym "Jane Got a Gun". W tytułową bohaterkę wcieli się Natalie Portman ("Czarny łabędź", "V jak vendetta", "Bliżej").

 • Ewan McGregor obawia się Bonda

  Ewan McGregor ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Do diabła z miłością" ) niezbyt przejmuje się plotka mi, jakoby był poważnym kandydatem do objęcia roli agenta 007. Szkocki gwiazdor podchodzi do sprawy spokojnie, jak wtedy, gdy ważyła się sprawa jego angażu do filmu "Gwiezdne wojny - część I: Mroczne widmo" . Aktor boi się jednak, że obowiązki związane z rolą Jamesa Bonda mogłyby

 • McGregor ma dość Bonda

  Ewan McGregor ( "Młody Adam" , "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" ) jest wściekły na anonimowego dziennikarza, który napisał, że aktor "od dawna marzy o zagraniu" Jamesa Bonda. Gwiazda "Moulin Rouge" podkreśla, że rzadko mówi publicznie o przyszłych rolach.

 • Clive Owen i bondowskie plotki

  Clive Owen ( "Gosford Park" , "Tożsamość Bourne'a" ) z dużym dystansem odnosi się do pogłosek, jakoby to właśnie on miał wkrótce zastąpić Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ) w roli agenta Jamesa Bonda. Przystojny Brytyjczyk oznajmił, że woli w tej sprawie zachować powściągliwość, jako że nie złożono mu na razie żadnej oficjalnej propozycji.

 • Już nigdy nie tknie alkoholu

  Szkocki aktor Ewan McGregor od dwunastu lat nie pije alkohol. Ostatnio, znany z roli Obi-Wana w "Gwiezdnych wojnach" gwiazdor, złożył deklarację, że do końca życia nie tknie już trunków z procentami.

 • Już od 10 lat jest abstynentem

  Szkocki aktor Ewan McGregor twierdzi, że nie tęskni za alkoholem. Gwiazdor rzucił picie, gdyż jak tłumaczy, był to "egoistyczny nałóg".

 • "Epizod III": Narodziny Imperium?

  Wśród najnowszych ciekawostek z australijskiego planu superprodukcji George'a Lucasa znalazła się również kolejna pogłoska na temat nowego podtytułu filmu. Bezpośredni prequel trylogii "Gwiezdne wojny" miałby rzekomo otrzymać miano "Star Wars Episode III: Birth of an Empire". Kilkoma uwagami na temat realizacji podzielili się ostatnio aktorzy - Anthony Daniels (filmowy C-3PO) i Samuel L. Jackson, czyli Mace Windu.

Wideo na temat: ewan mcgregor plotki
 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Ostatnia miłość na Ziemi

  "Ostatnia miłość na Ziemi" to oryginalne połączenie zmysłowego romansu i kina katastroficznego. W rolach głównych Ewan McGregor ("Debiutanci", "Autor widmo") i Eva Green ("Casino Royale") jako nieznajomi, którzy spotykają się przypadkowo i szaleńczo w sobie zakochują. Wkrótce świat stanie w obliczu tajemniczego zagrożenia, mogącego być końcem ludzkości. Film wyreżyserował David Mackenzie, jeden z najciekawszych brytyjskich twórców młodego pokolenia, autor filmu "Młody Adam". "Ostatnia miłość...

 • Niemożliwe

  Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku - jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być gwarancją wymarzonego odpoczynku. Raj jednak zamieni się w prawdziwe...