• Informacje na temat:

  ewelina lisowska plotki

Artykuły na temat: ewelina lisowska plotki
 • Klaudia Halejcio jest zazdrosna o spotkania Tomasza Barańskiego z Eweliną Lisowską?

  ...programu mocno się do siebie zbliżyli, a po jego zakończeniu wciąż mają kontakt, bo Ewelina przyjeżdża na prywatne lekcje tańca u Tomka do Warszawy. Szkoła, w której ćwiczą, aż huczy od plotek. Klaudia zauważyła, że Ewelina przyjeżdża do Warszawy zazwyczaj wtedy, gdy ona sama jest na planie ‘Pierwszej miłości’ we Wrocławiu. Nabrała podejrzeń" - mówi informator tabloidu. *** Zobacz więcej...

 • ...! "Jestem wicenaczelnym 'Rzeczpospolitej', prowadzę też program 'Dzień Dobry TVN', ponadto zostałem szefem strony Rp.pl. Musiałem z czegoś zrezygnować" - wyjaśnił. Ewelina Lisowska chyba nie...

 • ...czułości pewnemu mężczyźnie, którym bynajmniej nie jest ojciec małej Kornelki. Czytaj dalej na następnej stronie... Ewelina "włączamy niskie ceny" Lisowska (25 l.) jeszcze kilka miesięcy temu wiodła(...) potwierdzili plotki na Instagramie, gdzie zamieścili wspólne zdjęcie. Jednocześnie zdementowali rewelacje na temat powodów rozstania. "Nie jesteśmy razem, to prawda, ale nadal się lubimy. To była trudna, ale...

 • Ewelina Lisowska w końcu skomentowała rozpad swojego związku z Bartoszem Śniadeckim (34 l.) z zespołu Afromental, który miał ją zdradzać z... Rafalalą! Co prawda celebrytka nie zrobiła tego wprost, jednak(...) sercu. Czy Lisowska raz na zawsze zamknęła ten rozdział w swoim życiu? Więcej plotek na następnej stronie Odkąd Dariusz K. przebywa w więzieniu, cały trud wychowawczy spoczął na barkach diwy...

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

 • Kto zyskał, a kto stracił. Gwiazdometr 2012

  Fokus i Rahim są już nie tylko gwiazdami hip hopu, ale gwiazdami w ogóle, natomiast Ewa Farna mocno nadwyrężyła swoją reputację jazdą po pijanemu. Zobacz, kto poprawił, a kto pogorszył swoje notowania w zmiennym, muzycznym show-biznesie.

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

Wideo na temat: ewelina lisowska plotki
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.