• Informacje na temat:

  ewelina w m jak miłość

Artykuły na temat: ewelina w m jak miłość
 • Ewelina Serafin grała dziewczynę Marka Mostowiaka w "M jak miłość". Jak wygląda dziś?

  Ewelina Serafin (41 l.) zaczynała karierę aktorską w serialu "M jak miłość", gdzie grała ukochaną Marka Mostowiaka - Kasię Wójcik. Z ekranu zniknęła już po roku. Gdy pojawiła się na 18. urodzinach popularnej "emki", wielu przecierało oczy. Aktorka stroni od show-biznesu i błysków fleszy. Wiadomo jednak, że prywatnie jest szczęśliwą mężatką i matką dwójki dzieci.

 • "Kto poślubi mojego syna": Jak znaleźć miłość na całe życie?

  - Doświadczenia i motywy uczestników są bardzo różne, ale wszystkim przecież chodzi o znalezienie prawdziwej miłości - przekonuje Agnieszka Jastrzębska, prowadząca nowe reality show "Kto poślubi mojego syna". Kolejny odcinek już w środę, 17 września, w TVN.

 • Wygląda na to, że Ewelina Kubiak (22 l.), była uczestniczka programu "Warsaw Shore", przesadziła nieco z poprawianiem własnej urody. Zdjęcia, które ostatnio opublikowała, wprawiły wszystkich w osłupienie!

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • Ewelina Lisowska kupuje czwarte mieszkanie! Powodzi się!

  Jeden z tabloidów donosi, iż Ewelina Lisowska (24 l.) postanowiła kupić kolejne mieszkanie do kolekcji!

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • Ewelina z "Warsaw Shore" zmieniła kolor włosów! Jest lepiej?

  Ewelina z "Warsaw Shore" odeszła z programu za swoim ukochanym, którego wyrzucono za agresywne zachowanie. Teraz kontrowersyjna celebrytka wraca całkiem odmieniona.

 • Ewelina Serafin już bez męża

  Znana jako Kaśka z serial u "M jak Miłość" Ewelina Serafin (29 l.), rozstała się z mężem, brazylijskim reżyserem Andre De La Cruz.

 • "M jak miłość": Jak to w życiu

  ...28 sierpnia, po wakacyjnej przerwie, powraca "M jak miłość". Czy pamiętacie, jak się to wszystko zaczęło? Rodzina Mostowiaków przeżywała chwile szczęścia, ale i tragedie. Jak to w życiu.

 • Ewelina Flinta przeklina w walentynki

  "Przeklnę cię" - takie słowa padną z ust Eweliny Flinty w... walentynki. Ma to jednak zrobić w uroczy sposób i na dodatek, pod adresem dżentelmena.

Zdjęcia na temat: ewelina w m jak miłość
Dyskusje na temat: ewelina w m jak miłość