• Informacje na temat:

  ewelina wydra

Artykuły na temat: ewelina wydra
 • Flinta w lodowym show

  Ewelina Flinta (29 l.), którą pamiętamy z "Idola" jako romantyczną hipiskę-idealistkę, śpiewającą "Mercedes Benz" Janis Joplin na Woodstocku, zmieniła swoje spojrzenie na świat na bardziej pragmatyczne i wystąpi w III edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Ewelina Flinta: Płyta w marcu

  Pod koniec marca 2003 r. na półkach sklepowych powinien ukazać się album Eweliny Flinty, kolejnej finalistki polskiej edycji "Idola". Na płycie mają znaleźć się piosenki skomponowane przez wokalistkę samodzielnie, oraz utwory napisane dla Eweliny przez znane postacie naszej sceny muzycznej. Nazwiska kompozytorów pozostają, póki co, niespodzianką.

 • Słynny "Idol" wróci do telewizji?! "Producentom marzą się największe gwiazdy"

  Niezaprzeczalnie "Idol" pomógł w karierze naprawdę sporej liczbie uczestników. To w nim o zwycięstwo walczyli Monika Brodka, Ania Dąbrowska, Tomek Makowiecki, Ewelina Flinta, Szymon Wydra i wielu innych. Najwięcej na udziale w programie zyskał jednak Kuba Wojewódzki, który od tego czasu zaczął specjalizować się w roli jurora, zarabiając na tym do dzisiaj ogromne pieniądze. Po "Idolu" powstała...

 • Kolejny w Polsce "talent show"

  Maciej Rock uważa, że programy typu "talent show" są w Polsce jedną z nielicznych szans dla młodych artystów. Dziennikarz, który zna świat show-biznesu i telewizyjnych produkcji "od kuchni", namawia wszystkich, aby próbowali swoich sił w tego typu konkursach. W środę, 8 grudnia, przedstawił nowy z nich - "Avon Voices".

 • Wybierz przebój roku!

  Aż 20 utworów nominowanych jest w tym roku do Superjedynki w kategorii "przebój roku". Przed Łukaszem Zagrobelnym, Agnieszką Włodarczyk czy Szymonem Wydrą nie lada wyzwanie. Będą musieli zmierzyć się z faworytami.

 • "Nie chcę być gwiazdą jednego sezonu"

  Alicja Janosz, 17-letnia wokalistka pochodząca z Pszczyny, zrobiła w programie "Idol" ogromne wrażenie na jurorach. Z każdym kolejnym odcinkiem stawała się jednym z najpoważniejszych kandydatów do zwycięstwa. W finałowej rozgrywce niewysoka, ale przepełniona pozytywną energią Ala, pokonała Szymona Wydrę i Ewelinę Flintę, otrzymując w sumie 40 procent głosów. Teraz czeka ją nagranie solowego, debiutanckiego albumu. O tym, jak oceniała swoje szanse na zwycięstwo w "Idolu", o ciężarze sławy i...

 • Wspólna płyta finalistów "Idola"

  Ostatecznie 5 sierpnia ukaże się kompilacyjna płyta podsumowująca kilkumiesięczne poszukiwanie polskiego idola. Trafi na nią 11 piosenek, które wykona finałowa dziesiątka uczestników polskiej edycji programu "Idol". Pilotem płyty będzie singel z utworem "Może się wydawać...". Jego radio wa premiera zapowiedziana jest na 12 lipca.

 • Teledysk finalistów "Idola"

  Zanim na sklepowych półkach pojawi się chociażby singel Alicji Janosz, 17-latki z Pszczyny, która została zwyzciężczynią pierwszej edycji programu "Idol", wielbiciele programu będą mogli zobaczyć teledysk, w którym wystąpią wszyscy finaliści. Wideoklip do piosenki "Może się wydawać" wyreżyseruje Bo Martin, znany ze współpracy z Liroy'em.

 • Wybierz jurora do "Idola"

  W najbliższy weekend rozpoczną się castingi do czwartej edycji najpopularniejszego polskiego konkursu talentów muzycznych, czyli programu "Idol". Pierwsze odcinki nowej serii będzie można obejrzeć w pierwszym kwartale 2005 roku. Jak na razie największą tajemnicą jest skład nowego jury programu.

 • Koncert "Pokonamy fale!"

  Pod hasłem "Pokonamy fale!" w niedzielę, 6 lutego, na placu Teatralnym w Warszawie, odbędzie się charytatywny koncert na rzecz ofiar grudniowego trzęsienia ziemi i tsunami w krajach południowo-wschodniej Azji. Podczas występów gwiazd polskiej sceny rozrywkowej zbierane będą pieniądze na pomoc poszkodowanym w kataklizmie, który pochłonął życie blisko 300 tysięcy osób.

Wideo na temat: ewelina wydra
 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.