• Informacje na temat:

  fabienne

Artykuły na temat: fabienne
 • Mandaryna: Córka idzie w jej ślady!

  Fabienne Wiśniewska powoli wyrasta na gwiazdę. Niedawno jej pojawienie się na salonach wywołało sporą sensację...

 • Wiśniewski odbierze dzieci?

  Michał Wiśniewski po powrocie z trasy koncertowej po Ameryce, zamierza odebrać Xaviera i Fabienne ich matce, Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej.

 • Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego odznaczone przez minister edukacji!

  Fabienne (16 l.) i Xavier (17 l.) Wiśniewscy mają powody do świętowania. Ich taneczna pasja została doceniona!

 • Ten weekend upłynął Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (28 lat) i Michałowi Wiśniewskiemu (34 lata) pod znakiem mody i dzieci. Podczas gdy Mandaryna z Xavierem i Fabienne była gwiazdą pokazu "Trends in Fashion 2006" w Poznaniu, jej eks-małżonek zaprezentował w Warszawie swoją najnowszą kolekcję mody. Nazwał ją... "Xavier i Fabienne".

 • Piąte dziecko Wiśniewskiego

  Do czwórki dzieci Michała Wisniewskiego - Xaviera, Fabienne, Etienette i Vievienne - dołączył Maksymilian.

 • Michał Wiśniewski w świecie mody

  Michał Wiśniewski postanowił spróbować swoich sił w świecie mody. Założona przez niego firma odzieżowa nazywa się "Xavier Fabienne". Jak nietrudno się domyślić, nazwa wzięła się od pierwszych imion syna i córki lidera Ich Troje.

 • Wiśniewski i Mandaryna: Kolejny konflikt

  Poszło o dzieci, czyli nic nowego. Marta (30 l.) ośmieliła się zakwestionować fantastyczną, według Michała (35 l.) ideę posyłania 6-letniego Xaviera i 5-letniej Fabienne do niemieckojęzycznego przedszkola.

 • Wiśniewski kontra Mandaryna

  W sądzie w Pruszkowie odbyła się pierwsza rozprawa o ograniczenie Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (29 l.), byłej żonie Michała (35 l.), władzy rodzicielskiej nad dziećmi: Fabienne (4 l.) i Xavierem (5 l.).

 • Wiśniewski spędzi wigilię bez dzieci

  Michał i Ania Wiśniewscy w końcu dogadali się, z kim do wigilijnej kolacji zasiądą ich córeczki, Etiennette i Vivienne : dziewczynki zostaną u boku mamy. Także Xavier i Fabienne zostaną tego dnia z mamą, Mandaryną .

 • Michał Wiśniewski wynajął adwokata

  Jak podaje "Super Express" Michał Wiśniewski (34 l.) chce dogadać się ze swoją żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską (28 l.) w sprawie ich dzieci Xaviera (4 l.) i Fabienne (3 l.).

Zdjęcia na temat: fabienne
Wideo na temat: fabienne
 • Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego w "Dzień dobry TVN"

  Marta Wiśniewska od jakiegoś czasu stroni od show-biznesu. Poświęciła się swojej największej pasji, jaką jest taniec. Jak teraz wygląda jej życie? Czy jest surowym rodzicem czy raczej wyrozumiałą mamą? W "Dzień Dobry TVN" tancerka wraz ze swoimi dziećmi ze związku z Michałem Wiśniewskim: Fabienne i Xavierem opowiedziała o ich wspólnej pasji i życiu rodzinnym. Syn wokalisty zdradził, że obecnie

 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...

 • Marta Wiśniewska chwali syna: Właśnie pisze książkę

  Fabienne i Xavier, dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, w ostatnim czasie otrzymali wyróżnienie Ministerstwa Edukacji Narodowej za międzynarodowe sukcesy taneczne. Ich mama nie kryje, że jestprzeszczęśliwa, że ma tak zdolne dzieci. Podkreśla, że syn interesuje się nie tylko tańcem, ale i dziennikarstwem oraz literaturą. - Poza tym, że tańczy, to pisze opowiadania, które wstawia do

Dyskusje na temat: fabienne
 • Re: Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd

  Imiona dzieci Wiśniewskiego to imiona, które istnieją w polskim kalendarzu. Obcy zapis imion świadczy o pretensjonalności rodziców i sileniu się na oryginalność. Xavier, Fabienne, Etienette i Vivienne to Ksawery, Fabiana (w Polsce występuje częściej w wersji męskiej - Fabian), Stefcia (zdrobnienie od Etienne, czyli Stefanii) i Wiwiana, w Polsce - Bibianna (co prawda rzadkie, ale jest).