• Informacje na temat:

  fabienne

Artykuły na temat: fabienne
 • Piąte dziecko Wiśniewskiego

  Do czwórki dzieci Michała Wisniewskiego - Xaviera, Fabienne, Etienette i Vievienne - dołączył Maksymilian.

 • Wiśniewski odbierze dzieci?

  Michał Wiśniewski po powrocie z trasy koncertowej po Ameryce, zamierza odebrać Xaviera i Fabienne ich matce, Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej.

 • Wiśniewski i Mandaryna: Kolejny konflikt

  Poszło o dzieci, czyli nic nowego. Marta (30 l.) ośmieliła się zakwestionować fantastyczną, według Michała (35 l.) ideę posyłania 6-letniego Xaviera i 5-letniej Fabienne do niemieckojęzycznego przedszkola.

 • Ten weekend upłynął Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (28 lat) i Michałowi Wiśniewskiemu (34 lata) pod znakiem mody i dzieci. Podczas gdy Mandaryna z Xavierem i Fabienne była gwiazdą pokazu "Trends in Fashion 2006" w Poznaniu, jej eks-małżonek zaprezentował w Warszawie swoją najnowszą kolekcję mody. Nazwał ją... "Xavier i Fabienne".

 • Wiśniewski spędzi wigilię bez dzieci

  Michał i Ania Wiśniewscy w końcu dogadali się, z kim do wigilijnej kolacji zasiądą ich córeczki, Etiennette i Vivienne : dziewczynki zostaną u boku mamy. Także Xavier i Fabienne zostaną tego dnia z mamą, Mandaryną .

 • Michał Wiśniewski w świecie mody

  Michał Wiśniewski postanowił spróbować swoich sił w świecie mody. Założona przez niego firma odzieżowa nazywa się "Xavier Fabienne". Jak nietrudno się domyślić, nazwa wzięła się od pierwszych imion syna i córki lidera Ich Troje.

 • Koniec konfliktu z Mandaryną

  Ania Wiśniewska (30 l.) zdradza na blogu, że wczoraj Michał (34 l.) razem z byłą żoną Martą (29 l.) wybrał się do przedszkola, aby zapisać do niego swoje dzieci: czteroletniego Xaviera i trzyletnią Fabienne. Czyżby skłóceni "artyści" ostatecznie się pogodzili?

 • Wiśniewski kontra Mandaryna

  W sądzie w Pruszkowie odbyła się pierwsza rozprawa o ograniczenie Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (29 l.), byłej żonie Michała (35 l.), władzy rodzicielskiej nad dziećmi: Fabienne (4 l.) i Xavierem (5 l.).

 • Mandaryna nie umie wychowywać dzieci?

  W ubiegły weekend Marta Wiśniewska (30 l.) zabrała 5-letniego Xaviera i 4-letnią Fabienne do Krynicy Morskiej, gdzie wzięły udział w akcji "Letnia szkoła NIVEA". Wyszło wtedy na jaw, że dzieci są niemożliwie rozpieszczone i bardzo niegrzeczne.

 • Michał Wiśniewski wynajął adwokata

  Jak podaje "Super Express" Michał Wiśniewski (34 l.) chce dogadać się ze swoją żoną Martą "Mandaryną" Wiśniewską (28 l.) w sprawie ich dzieci Xaviera (4 l.) i Fabienne (3 l.).

Zdjęcia na temat: fabienne
Wideo na temat: fabienne
 • Dzieci Mandaryny i Michała Wiśniewskiego w "Dzień dobry TVN"

  Marta Wiśniewska od jakiegoś czasu stroni od show-biznesu. Poświęciła się swojej największej pasji, jaką jest taniec. Jak teraz wygląda jej życie? Czy jest surowym rodzicem czy raczej wyrozumiałą mamą? W "Dzień Dobry TVN" tancerka wraz ze swoimi dziećmi ze związku z Michałem Wiśniewskim: Fabienne i Xavierem opowiedziała o ich wspólnej pasji i życiu rodzinnym. Syn wokalisty zdradził, że obecnie

 • Mandaryna wraca do najgorszego dnia swojego życia! "Zderzyłam się z czołgiem"

  , że obecnie nie spotyka się ze swoim byłym mężem Michałem Wiśniewskim nawet podczas świąt Bożego Narodzenia. Do wigilijnego stołu zasiadają z nim jedynie ich dzieci - Fabienne i Xavier. (Wideoportal

 • Lily

  Lily jest ekscentryczką. Żyje według swojego własnego kaprysu ale w harmonii z naturą w domu swojej matki na wsi. Jej starsza siostra Clara mieszka w Paryżu razem z mężem, początkującym prawnikiem. Kiedy matka umiera, Lily nie może być zostawiona sama sobie, co udowadniają efekty krótkiego "okresu próbnej samodzielności". Clara postanawia wprowadzić się do domu na wsi. Opieka nad Lily wywraca jej życie prywatne i zawodowe do góry nogami. Pod wpływem młodszej siostry re-definiuje swoje życie i...