• Informacje na temat:

  fabijański sebastian

Artykuły na temat: fabijański sebastian
 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Sebastian Fabijański (29 l.) jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ciekawe, jak fanki zareagują na takie wyznanie!

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zamieszkali razem

  Olga Bołądź (33 l.) i Sebastian Fabijański (30 l.) nie tracą czasu. Para, która poznała się zaledwie miesiąc temu, już razem zamieszkała.

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • "Belfer": Sebastian Fabijański nie chce grać amantów

  Sebastian Fabijański, czyli Adrian Kuś z "Belfra", twierdzi, że - wybierając role - kieruje się wyłącznie intuicją i sercem. Jeden z najlepszych polskich aktorów młodego pokolenia najbardziej lubi grać bohaterów... pogubionych i skomplikowanych, więc w roli amanta raczej nieprędko go zobaczymy!

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • "Belfer": Sebastian Fabijański pokonał depresję dzięki... modlitwie!

  Sebastian Fabijański, czyli Adrian Kuś z "Belfra", wyznał niedawno, że jakiś czas temu chorował na depresję i nie wierzył, że kiedykolwiek będzie szczęśliwy. - Ogarnął mnie całkowity mrok i pustka - wspomina i dodaje, że nie wie, jak potoczyłoby się jego życie, gdyby nie poprosił o pomoc... Boga!

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Sebastian Fabijański: Długo tkwiłem w totalnej ciemności!

  Dziś parafianie u Dominikanów na warszawskim Służewie co niedzielę widują na mszy skupionego na modlitwie Sebastiana Fabijańskiego (29 l.).  Jednak nie zawsze tak było. Młody aktor, znany z takich produkcji jak „Miasto 44”, mówi o okresie, kiedy nie widział w swoim życiu żadnego sensu. Sebastian wychował się w katolickim domu. Religijność swojej mamy podziwia.  "Gdyby ona nie wierzyła tak pięknie...

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

Zdjęcia na temat: fabijański sebastian
Wideo na temat: fabijański sebastian
 • Telekamery 2017: Sebastian Fabijański o serialu "Belfer"

  Sebastian Fabijański, gwiazda serialu "Belfer", opowiada o sukcesie produkcji Canal+, swoim bohaterze oraz o tym dlaczego nie przepada za "ścianką". - Nie spodziewałem się takiego ogromnego sukcesu "Belfra". Po sukcesie "Belfra", który niewątpliwie jest bardzo duży i serial jest przyjęty bardzo, bardzo optymistycznie i entuzjastycznie, no to tych nagród można się spodziewać, ale nie sądziłem, że

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • Telekamery 2017: Sebastian Fabijański o swoich przyszłych planach

  W jakich produkcjach filmowych bądź telewizyjnych będziemy mogli za niedługo zobaczyć Sebastiana Fabijańskiego? Aktor zdradza tajemnice!

 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

Dyskusje na temat: fabijański sebastian