• Informacje na temat:

  fabijański sebastian

Artykuły na temat: fabijański sebastian
 • Sebastian Fabijański wreszcie szczęśliwie się zakocha?

  Sebastian Fabijański (32 l.) wreszcie odnajdzie szczęście w miłości? Jak czytamy w "Rewii", ostatnio widziany był w towarzystwie pewnej kobiety...

 • Tarnowska Nagroda Filmowa dla "Body/Ciała"

  Małgorzata Szumowska, reżyserka filmu "Body/Ciało", została laureatką Grand Prix 29. Tarnowskiej Nagrody Filmowej. Wyniki tegorocznego konkursu ogłoszono podczas uroczystej gali na tarnowskim rynku.

 • Sebastian Fabijański czuje się kobietą?

  Sebastian Fabijański (29 l.) jest uznawany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ciekawe, jak fanki zareagują na takie wyznanie!

 • Zdjęcia plenerowe do "Pań Dulskich"

  Do refleksji nad kondycją mieszczaństwa ma skłaniać film Filipa Bajona "Panie Dulskie", inspirowany dramatem Gabrieli Zapolskiej. Plenerowe zdjęcia do obrazu powstają właśnie w Lublinie, gdzie rozgrywa się jego akcja.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański rozstali się?!

  Olga Bołądź (34 l.) i Sebastian Fabijański (31 l.) chyba nie są sobie pisani…

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaręczyli się!

  Jak dowiedział się jeden z tabloidów, Sebastian Fabijański (30 l.) oświadczył się Oldze Bołądź (33 l.), a ona powiedziała „tak”!

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zamieszkali razem

  Olga Bołądź (33 l.) i Sebastian Fabijański (30 l.) nie tracą czasu. Para, która poznała się zaledwie miesiąc temu, już razem zamieszkała.

 • "Jeziorak" : Dochodzenie

  Sprawnie zrealizowany, trzymający w napięciu, dobrze zagrany - debiutant Michał Otłowski udowodnił, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. Jego "Jeziorak" to kryminalny thriller, którego główną bohaterką jest ciężarna policjantka.

Zdjęcia na temat: fabijański sebastian
Wideo na temat: fabijański sebastian
 • "Ultraviolet": Sebastian Fabijański - O, Holender!

  Sebastian Fabijański w "Ultraviolecie" wciela się w rolę Michała Holendra, jednego z głównych bohaterów serialu. To 32-letni policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. Razem z Olą Serafin (w tej roli Marta Nieradkiewicz) rozwiązuje sprawy trudnych do wyjaśnienia przestępstw. Co powiedział nam jeszcze o swoim bohaterze?

 • Bella i Sebastian

  Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę...

 • "Ultraviolet": Sebastian Fabijański nie boi się zaszufladkowania!

  - Nie kalkuluje, nie mam modelu swojej kariery i nie boję się szuflady - zapewnia nas Sebastian Fabijański. Posłuchajcie, jak dobiera role!

 • Jeziorak

  Iza Dereń, policjantka z prowincjonalnego miasteczka, prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Równocześnie trwają poszukiwania dwóch policjantów, zaginionych na służbie. Jeden z nich jest partnerem Izy i ojcem mających niebawem się narodzić bliźniąt.

Dyskusje na temat: fabijański sebastian