• Informacje na temat:

  fabryka gwiazd

Artykuły na temat: fabryka gwiazd
 • "Klan": Fabryka gwiazd

  Najdłużej emitowana polska telenowela otworzyła drzwi do kariery wielu aktorom. Kto do dzisiaj gra w „Klanie”, a o kim już nawet nie pamiętamy, że tam zaczynał? A w jubileuszowym, 3000. odcinku serialowa rodzina znów się powiększy!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Ruszyła "Fabryka Gwiazd"

  W piątkowy wieczór wyemitowano premierowy odcinek nowego show talentów telewizji Polsat - "Fabryka gwiazd". Jury pod przewodnictwem Kayah wytypowało 14 uczestników, którzy zamieszkają razem i powalczą o możliwość nagrania płyty oraz zaistnienia w muzycznym show biznesie.

 • "Mapy gwiazd" : Zemsta Agathy

  Szczęśliwa, trzyosobowa rodzina w Los Angeles, czyli państwo Weiss. W najnowszym filmie Davida Cronenberga istnienie tego trójkąta w świecie Hollywood warunkuje tajemnica sprzed lat. Każdy z członków szalonej rodzinki robi swoją własną karierę. Obowiązkowo szklana, elegancka rezydencja i gigantyczne zarobki.

 • "Fabryka gwiazd" to niewypał

  Nawet w złotych czasach idiotycznych programów rozrywkowych "Fabryka gwiazd" to show zbyt żenujące dla polskich widzów.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Gwiazda telenoweli „PorAmar Sin Ley” wybrała... Hollywood

  Przez wiele lat była gwiazdą telenowel, które przyniosły jej sławę i miłość fanów. Teraz się od nich odcięła i spaliła za sobą mosty. Dlaczego?

 • Triptykon w Krakowie: Metalowe święta coraz bliżej

  W niedzielę (21 grudnia) w Klubie Fabryka w Krakowie odbędzie się impreza pod hasłem X Mass Knock Out. Główną gwiazdą będzie szwajcarski Triptykon.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  Dąbrowska (35 l.) rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Tym razem zrobiła wyjątek i udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Gwiazda po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu ze swoim(...) jednego z najprzystojniejszych gwiazdorów, na forach internetowych nie mają dla niego litości! Internet ma swoją nową gwiazdkę - to Eryk Weber, chłopak, który lubi przebierać się za syrenę. O jego...

 • Paweł Domagała znów "wkręca"

  "Wkręceni 2" to kontynuacja komedii Piotra Wereśniaka z 2013 roku. Gwiazdą obu części jest Paweł Domagała - tym razem jego bohater "Szyja" jest główną postacią filmu. Chociaż obraz przedstawia kulisy polskiego show-biznesu, prywatnie aktor dystansuje się od branży rozrywkowej.

Zdjęcia na temat: fabryka gwiazd
Wideo na temat: fabryka gwiazd
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Jaśniejsza od gwiazd

  Fanny Brawne ma 18 lat, jest olśniewająco piękną i ciekawą świata dziewczyną. Powściągliwa matka dołożyła wszelkich starań, by córka wyrosła na rozważną i dobrze wychowaną pannę. Każdy dzień Fanny wypełniony jest niekonwencjonalnymi zajęciami, jak szydełkowanie, bale i długie spacery zawsze w towarzystwie przyzwoitki. Niewinne spotkanie z czarującym młodzieńcem, nieoczekiwanie przerodzi się w pierwszą prawdziwą miłość. To nieznane uczucie do niepoprawnego romantyka, sprawi, że dziewczyna...

Dyskusje na temat: fabryka gwiazd
 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Pomyłka w tytule artykułu ! Fabryka gwiazd to akurat był program muzyczny na Polsacie !

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  GWIAZDY ZE SPALONEGO TEATRU

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  FAK-t SAME GWIAZDY SZYC ŻAK ... PARODIA

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  koszmarne były sceny nóg wystających z pod koca......chorego władzia,,,,,,,zygmunta kęstowicza......aktor już nie żył, ale koc i nogi grału.....i magiczny tekst cioci stasi do żyjącego jeszcze władzia......."władziu , podać ci mleka z laski twojej?"......;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) o rysiu , knorze, i innych "gwiazdach" już nie wspomnę..........

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  OD 1997 DO 2016 TO JEST 19 LAT!!!! NIE ŻADNE 30!!! kTO TO PISZE????

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Jak to dwojga? A pani Janeczka i wuj Stefan? Też odeszli w zaświaty.

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Nareszcie Maciek kogoś zabije ! I stanie się prawdziwym Apaczem !

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Na początku Klan był ciekawy, z czasem coraz gorszy , nędzni aktorzy doszli a problemy wydumane naciągane

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  Od wielu lat nie ogladalem Klanu, zreszta i zadnego serialu. Dla mnie to zenujace nabijanie sie z poziomu ogladaczy. Owszem, byly odcinki lepsze i gorsze. Najgorsza osoba z obsady, nie do pobicia, byla pewna Maryla. Wiecej jak fatalna.

 • Re: "Klan": Fabryka gwiazd

  "W ciągu niemal 30 lat emisji serialu (premiera odbyła się 22 września 1997 r.)" Co za TUMAN! Nie umie liczyć do 20!