• Informacje na temat:

  fabryka gwiazd 2 edycja

Artykuły na temat: fabryka gwiazd 2 edycja
 • Eliminacje do Przystanku Woodstock 2015: Znamy półfinalistów

  24 wykonawców znalazło się w gronie półfinalistów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2015.

 • Ile zarobiły śpiewające gwiazdy?

  Tegoroczna jesień udowodniła, że wszelkiego rodzaju show mają się dobrze. Po rekordowej oglądalności "Tańca z gwiazdami", okazało, że nieźle radził sobie też program "jak Oni śpiewają" czy "Fabryka gwiazd". Finał ze śpiewającymi gwiazdami obejrzało ponad 4 mln widzów.

 • Tajna broń fabryki snów

  Louis Brooks, gwiazda kina niemego, spopularyzowała w latach 20. fryzurę a la Bob. Z kolei sława urody Grety Garbo przetrwała do dzisiaj. Jednak podobnie jak niemal sto lat temu, tak i dzisiaj, obie panie wiele by nie zdziałały bez sztabu profesjonalnych stylistów. To oni urzeczywistniają wszystkie sny w fabryce snów.

 • Gwiazdy w Międzyzdrojach

  W czwartek, 7 lipca, rozpoczął się 16. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. W tym roku swoje dłonie odcisną Janusz Józefowicz, Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski i Zbigniew Górny. W programie są wydarzenia teatralne, koncerty , wystawy plakatów, fotografii i malarstwa.

 • Kto wygra kampanię wrześniową?

  Trzy rywalizujące ze sobą stacje telewizyjne: Polsat, TVN i TVP 2 przygotowały na jesień nowe programy rozrywkowe. Problem w tym, że emitowane będą one w tym samym czasie. Kto wygra bitwę o widza?

 • Dziś rozdanie "Fryderyków"

  We wtorek, 17 kwietnia, odbędzie się uroczyste wręczenie nagród muzycznych "Fryderyk". Ambicją organizatorów trzynastej edycji wręczenia statuetek jest przywrócenie nagrodzie należytej rangi i prestiżu.

 • Najlepszy film Davida Finchera

  "Siedem", mroczny obraz w reżyserii Davida Finchera, w którym niezapomniane kreacje stworzyli Brad Pitt, Morgan Freeman i Kevin Spacey, to dziś dla wielu film kultowy. Wyjątkowe połączenie kryminału, horroru i klimatu spod znaku kina noir sprawiło, że "Siedem" ma dziś na całym świecie miliony fanów. 24 lutego w sklepach pojawi się specjalna edycję filmu z albumem na Blu-ray i DVD.

 • KFF: Gwiazdorskie krótkie metraże

  W międzynarodowym konkursie filmów krótkometrażowych 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbędzie się w dniach 28 maja - 3 czerwca, o statuetkę Złotego Smoka i 30 tys. złotych powalczą 42 tytuły, reprezentujące trzy równorzędne gatunki filmowe: dokument, fabułę oraz animację. Zwycięzcy mają ułatwioną drogę do nagród Amerykańskiej i Europejskiej Akademii Filmowej.

 • Konkurs: Zobacz Kreatora na żywo

  Fanów metalu zapraszamy do zabawy, w której wygraną jest m.in. podwójne zaproszenie na koncert grupy Kreator w Warszawie (2 grudnia w Klubie Progresja).

 • Pierwsi finaliści Eliminacji do Przystanku Woodstock

  Za nami pierwszy półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock, który odbył się w CK Zamku w Poznaniu. Wystąpiło osiem zespołów, a jurorzy musieli zdecydować, kogo zobaczymy na finałowym koncercie. Wejście do finału wywalczyli: Damian Ukeje, Zmaza oraz ThermiT. Na Małej Scenie Przystanku wystąpi Dr Misio.

Wideo na temat: fabryka gwiazd 2 edycja
 • 2

  2

  " 2" to druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który zarówno przez krytykę, jak i widzów został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy, do niedawna uważanego za gatunek filmowy wyeksploatowany już do granic możliwości. " 2" rozpoczyna się bezpośrednio po zakończeniu części pierwszej. Do skażonego budynku wysłana zostaje doborowa jednostka antyterrorystyczna w celu...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...

 • Ostatni egzorcyzm. Część 2

  Horror wyprodukowany przez Eliego Rotha, twórcę "Hostelu" i gwiazdę "Bękartów wojny", w reżyserii Eda Gassa-Donelly'ego, który zasłynął jako autor wielokrotnie nagrodzonego thrillera "Zabójcze piosenki małego miasta" z Peterem Stormare. Fabuła kontynuacji "Ostatniego egzorcyzmu" startuje w momencie, gdzie skończyła się część pierwsza. Błąkająca się, przerażona Nell Sweetzer (Ashley Bell) zostaje znaleziona na pustkowiach Luizjany. Kobieta padła ofiarą amnezji i nie pamięta większości...