• Informacje na temat:

  fabryka trzciny

Artykuły na temat: fabryka trzciny
 • Serialowe gwiazdki w roli modelek

  Organizatorzy uroczystej Gali Polskiej Rady Centrów Handlowych przygotowali miłą niespodziankę dla przybyłych w środę do warszawskiej Fabryki Trzciny gości. Podczas uroczystości wręczenia PRCH Retail Awards 2011 odbył się pokaz najnowszej kolekcji Domu Mody Caterina z udziałem znanych z seriali gwiazd.

 • Lambchop w Polsce

  14 listopada w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny (CAFT) zagra amerykańska grupa Lambchop. Koncert będzie promować najnowszy album zespołu "OH (ohio)" i odbędzie się w ramach 5. urodzin CAFT.

 • Zakościelny zakochany

  ...czasu spotyka się z niejaką Agatą Markowską, 27-letnią brunetką. Para do tej pory razem pojawiła się tylko raz, na październikowej imprezie w warszawskiej Fabryce Trzciny. Wtedy wszyscy byli przekonani(...) firm. Teraz współpracuje z Fabryką Trzciny przy organizacji imprez. "Ma kontakty, więc pomaga Maćkowi w pracy, ale gdy zapytałam ją, czy jest jego menadżerką, zaprzeczyła. I tak uroczo się przy tym...

 • The Rolling Stones: Saksofonista zagra w Polsce

  Tim Ries, saksofonista i klawiszowiec grupy The Rolling Stones, wystąpi 17 czerwca w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny". Koncert odbędzie się w przeddzień występu Stonesów na warszawskim Lotnisku Bemowo.

 • Wszystko może się zdarzyć

  ..., czyli Wiktor Olszewski z "Majki". Impreza odbyła się w Auli Teatralnej warszawskiej "Fabryki Trzciny". Na zaimprowizowany ring aktor zapraszał do walki na słowa bohaterów "Prosto w serce". Podczas...

 • Twórcy "Barcelony" w Polsce

  23 października w warszawskim Centrum Artystycznym Fabryka Trzciny zagra grupa Giulia y Los Tellarini, znana z przeboju "Barcelona" wykorzystanego w filmie "Vicky Cristina Barcelona" Woody'ego Allena.

 • Ive Mendes: Karnawał w Warszawie

  Zmysłowa wokalistka Ive Mendes wystąpiła w sobotę, 29 stycznia, w warszawskim klubie "Fabryka Trzciny", przenosząc zmarzniętą publiczność do słonecznej i karnawałowej Brazylii.

 • Woody Allen nie zagra w Polsce!

  Zapowiadany na 31 grudnia koncert Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Hannah i jej siostry" , "Klątwa skorpiona" ) w Warszawie został odwołany - dowiedziała się INTERIA.PL. Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny, w którym miała się odbyć impreza, oficjalnie zdementowało informację o organizacji koncertu.

 • Koncert Allena oficjalnie odwołany

  Zapowiadany na Sylwestra koncert zespołu jazzowego Woody'ego Allena ( "Melinda i Melinda" , "Życie i cała reszta" ) w Warszawie nie odbędzie się. Fabryka Trzciny, która miała koncert organizować, jako powód odwołania podała w poniedziałek problemy techniczne.

 • Lambchop w Warszawie

  11 sierpnia w klubie "Fabryka Trzciny" w Warszawie, wystąpi amerykańska formacja Lambchop. Grupa kierowana przez wokalistę Kurta Wagnera wydała w 2004 roku aż dwa albumy: "Aw C'mon" oraz "No, You C'mon".

Wideo na temat: fabryka trzciny
 • Fryderyki od kulis

  07.04.08, Fabryka Trzciny, Warszawa

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Pamięć absolutna

  Megaprodukcja Lena Wisemana, współtwórcy takich hitów, jak "Godzilla", "Dzień niepodległości" i "Faceci w czerni" zrealizowany na podstawie opowiadania Philipa Dicka. W niedalekiej przyszłości pewien pracownik fabryki odkrywa, że w istocie jest tajnym szpiegiem pracującym dla jednego z mocarstw walczących o światową dominację. Cały problem polega na tym, że nie wie, kim jest jego pracodawca. Nowe wcielenie klasyki kina z Colinem Farrellem w roli głównej.