• Informacje na temat:

  facet edyty górniak

Artykuły na temat: facet edyty górniak
 • Były facet Edyty Górniak nie daje jej spokoju?

  Edyta Górniak znów nie może uwolnić się od przeszłości...

 • "The Voice Of Poland": Kobieta czy mężczyzna?

  "Fajny, fajny... Facet" - tak podczas "przesłuchań w ciemno" jurorka "The Voice Of Poland" Justyna Steczkowska komentowała występ Natalii Lubrano.

 • Piotr Schamm rozczarowany porażką Edyty Górniak. Skomentował ją w gorzkich słowach

  Edyta Górniak (43 l.) była faworytką w wyścigu o miejsce na Eurowizji. Wydawało się, że to właśnie ona będzie reprezentowała Polskę. Stało się inaczej, z czym nie może pogodzić się nie tylko wokalistka, ale także fani oraz… jej były facet!

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

 • Edyta Górniak znów zakochana? Sensacyjne doniesienia tabloidu

  Dopiero co zakończyła związek z młodszym od siebie Mateuszem, a już spotkała innego mężczyznę, do którego jej serce mocniej zabiło? Jak donosi jeden z tygodników, w życiu Edyty Górniak (45 l.) pojawił się pewien wyjątkowy facet! Kim on jest?

 • "To cud, że istniejemy"

  Polucjanci to niezwykła supergrupa na polskim rynku muzycznym. Założyli ją znani muzycy, którzy do tej pory towarzyszyli gwiazdom. Wokalista Kuba Badach...

 • Górniak ma nowego faceta! Mamy zdjęcia!

  Wygląda na to, że do Edyty Górniak (44 l.) znów uśmiechnęło się szczęście...

 • "Muzyka musi być świętem"

  Grzegorz Markowski, wokalista grupy Perfect, jak na Apacza przystało, nie wie, którym przyciskiem włączyć telefon komórkowy, wie za to, jak związać człowieka. Wie również, jak zaśpiewać, żeby słuchały go całe pokolenia Polaków. Z frontmanem jednego z najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka rozmawia Jarosław Szubrycht.

 • Edyta Górniak ukrywa nowego faceta?!

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Edyta Górniak znalazła nowego adoratora...

 • Górniak rozstała się z facetem!?

  Wszystko wskazuje na to, że związek Edyty Górniak (41 l.) i jej ukochanego Piotra (38 l.) to już przeszłość. Na salonach mówi się jasno: to koniec tej miłości!

Wideo na temat: facet edyty górniak
 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...

 • Przychodzi facet do lekarza

  Znakomita komedia w reżyserii największego europejskiego komika Dany Boona, twórcy takich hitów jak "Jeszcze dalej niż północ" i "Nic do oclenia". Najpopularniejsza francuska komedia od czasu "Nietykalnych". Prawie 6 milionów widzów we Francji, więcej niż takie hity jak "Hobbit: Pustkowie Smauga" czy "Kraina lodu". Romain Faubert ma 40 lat i jest zdrowy jak ryba. Problem w tym, że nie chce w to uwierzyć. Gorzej - jest przekonany, że jego organizm jest kłębowiskiem bakterii, wirusów i...

 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...