• Informacje na temat:

  facet kasi zielińskiej

Artykuły na temat: facet kasi zielińskiej
 • Były chłopak oszukał Zielińską

  ..."Facet pieniądze zainwestował w swoją działalność, a niedługo potem rzucił Kaśkę. A ona została sama z długami" - znajomy Kasi Zielińskiej wspomina traumatyczną historię z przeszłości aktorki.

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • Z robakiem... i z wiertarką!

  Obie pochodzą z gór. Obie szukają miłości. Przed kamerami grają rywalki: Martę i Ewelinę. I walczą o jednego mężczyznę - Piotra. A prywatnie? Kasia Zielińska i Teresa Dzielska - co łączy gwiazdy "Barw szczęścia"?

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Oni nie zatańczą w półfinale "TzG"

  Walka o udział w półfinale "Tańca z gwiazdami" była wyjątkowo zacięta. W jedenastym odcinku 13. edycji programu z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. W niedzielę, 13 listopada, najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • "Barwy szczęścia": I tragedia, i szczęście

  W życiu Kasi i Marty będzie się bardzo wiele działo. Górka, wracając z Zakrzewia, przeżyje groźny wypadek samochodowy, natomiast Walawska spędzi upojną noc z Chowańskim.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

 • "Z mężczyznami lepiej mi się pracuje"

  Novika, czyli Kasia Nowicka, jako wokalistka debiutowała w 2002 roku z zespołem Futro. Później artystka brała udział w wielu przedsięwzięciach muzycznych - większość z nich można znaleźć na płycie "Feat. Novika". Jednak na w pełni solowy album Kasi fani musieli czekać aż do 2006 roku. W nagraniu "Tricks Of Life" wokalistkę wspomogły tak znaczące postacie polskiej sceny muzycznej, jak Envee

 • Wypowiedział wojnę mafii

  2 lutego na ekrany naszych kin wchodzi najnowsza polska produkcja "Świadek koronny" . W filmie zobaczymy m.in. Małgorzatę Foremniak, Pawła Małaszyńskiego i Roberta Więckiewicza.

Dyskusje na temat: facet kasi zielińskiej
 • Re: Ślub Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha D...

  Pani Kasi sukienka fatalna, Ona taka fajna babka a zrobiła z siebie koszmar. szkoda bo cała Polska podziwia buzie ale na pewno nie kiecę .Moja szwagierka prosta dziewczyna ale miała dużo,dużooooooooooooooooo ładniejszą . Pan Młody spoko bo każdy facet w garniturku jest OK>