• Informacje na temat:

  facet kobieciarz

Artykuły na temat: facet kobieciarz
 • "M jak miłość": Facet ważniejszy od siostry?

  ...superprzystojny facet, to to musi być ten jedyny. No a później okazało się, że to nie jest takie "hop-siup" - mówi Joanna Osyda, odtwórczyni roli Janki. Jednak, by w serialu nie było nudno, scenarzyści(...) kobieciarz w Grabinie, młody Chodakowski musi teraz uporać się z problemem. Marcin rozkochał w sobie dwie siostry, a teraz żadna nie chce z niego zrezygnować... I chociaż on sam dokonał już wyboru...

 • Niepoprawny kobieciarz

  - Rodzice, oboje lekarze, marzyli, bym poszedł w ich ślady - wyznaje aktor Marcin Sianko, znany z ról w serialach "Julia", "Na dobre i na złe" oraz "Rezydencja". On sam chciał grać na puzonie. Dopóki nie wszedł za kulisy teatru. Wtedy odnalazł swoje miejsce na ziemi.

 • Kobiecy świat oczami facetów

  Czwórka facetów do reszty pochłonięta randkowaniem zjednoczy swoje siły w namiętnej walce o te najpiękniejsze! "Męska robota" już w maju w Comedy Central.

 • Kawalerowie i kobieciarze

  "Kocha, lubi, szanuje" to najnowsza komedia romantyczna z ulubieńcami widzów: Stevem Carellem i Ryanem Goslingiem w roli głównej. Obraz, w którym wystąpiły największe gwiazdy Hollywood, 2 grudnia debiutuje na Blu-ray i DVD.

 • "Żar tropików": Rob Stewart wstydził się za Nicka

  Wartka akcja, szalone pościgi, piękne kobiety, zapierające dech w piersiach widoki i uwodzicielski Rob Stewart w roli bezczelnego detektywa kobieciarza. Tak krótko możemy opisać gorący hit lat 90. Postanowiliśmy wytropić Nicka Slaughtera z "Żaru tropików" i sprawdzić, jak się mają jego słynne hawajskie koszule.

 • Britney Spears: Potrzebuję gorącego faceta

  Podczas występu w Las Vegas Britney Spears nawiązała do rozstania ze swoim partnerem, Davidem Lucado.

 • Na miłość przyjdzie właściwa pora

  Weronika Rosati, czyli Noami z amerykańskiego serialu "Luck" i Dżemma z "Pitbulla", nie miała nigdy szczęścia do... facetów. Jej dotychczasowe związki rozpadały się z wielkim hukiem. Dziś piękna aktorka nie chce się wiązać z żadnym mężczyzną, bo postawiła na karierę i, choć mówi, że na prawdziwą miłość na pewno przyjdzie w jej życiu czas, to na razie nie myśli o uczuciach.

 • Kutcher flirciarzem. A Demi?

  Jakie inne miejsce mogłoby być lepsze dla premiery filmu o pułapkach związanych z poszukiwaniem sławy w Hollywood - niż samo Hollywood? W nowej komedii "Spread" Ashton Kutcher gra główną rolę, cieszącego się powodzeniem kobieciarza, a partnerują mu Anne Heche i Margarita Levieva.

 • Jego specjalność to władza i romanse

  Mariusz Drężek prywatnie jest miłym facetem, przykładnym mężem i ojcem, a gra surowych szefów, niestroniących na ogół od romansów. I wychodzi mu to znakomicie...

 • Frank, Kertu, Romain i... małpy

  Hollywoodzkie science-fiction "Ewolucja planety małp", estoński dramat "Kertu - miłość jest ślepa", a także komedie: francuska - "Przychodzi facet do lekarza" i brytyjska - "Frank", to cztery produkcje, które wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 11 lipca.

Dyskusje na temat: facet kobieciarz