• Informacje na temat:

  facet magdy gessler

Artykuły na temat: facet magdy gessler
 • Córka Magdy Gessler jest do wzięcia. Restauratorka szuka jej faceta?

  Magda Gessler (62 l.) dla kariery poświęciła wiele. Teraz nie chce, by jej jedyna córka Lara (26 l.) szła jej śladem.

 • Polki są wybitne w dręczeniu mężów

  Magda Gessler kocha pracować. A odpoczywać umie tylko wtedy, gdy jest przy niej ukochany. Wkrótce lecą razem na gorącą wyspę. Tam zapomną o całym świecie.

 • Magda Gessler z trudem chodzi! Pomoże jej ortopeda Rosati!

  Jak donosi "Fakt", Magda Gessler miała wypadek w Toronto. Od tego czasu poruszanie sprawia jej ogromny ból...

 • Goło i wesoło

  W najbliższy weekend na ekranach polskich kin królować będą komedie. Jeśli więc kogoś przygnębiają panujące upały, warto wybrać się do klimatyzowanej sali, by świetnie bawić się w towarzystwie: nagiej klaty Channinga Tatuma, mierzącego się z apokalipsą Steve'a Carella czy też uzbrojonego w sztućce Jeana Reno.

 • Magda Gessler: Nie mam chwil zwątpienia

  Praca jest dla Magdy Gessler (61 l.) wielką pasją. Ale i ona czasem potrzebuje odpoczynku. Restauratorka zaplanowała już urlop. "Na żywo" zdradziła, gdzie i z kim będzie wypoczywać, a także, czy chciałaby już zostać babcią oraz jak się relaksuje po męczącym dniu. Co Pani robi, że tak dobrze wygląda? Magda Gessler : - Lubię ludzi, pozytywnie patrzę na życie. Robię to, co kocham. Nie palę. Moi...

 • Diabelskie gotowanie

  "Piekielna kuchnia Gordona Ramsaya" - kulinarne show, w którym legenda brytyjskiej gastronomii, niepokorny celebryta terroryzuje kucharzy, od lat bije rekordy oglądalności. Niebawem zobaczymy polską wersję popularnego formatu.

 • Faceci podrywają Gessler

  ...- To prawda, nie będę kokietować. Myślę, że mężczyznom podoba się u kobiet pewna naturalność, swoboda bycia, a także pewność siebie - mówi Magda Gessler .

 • Spalam sporo kalorii

  Co jest bardziej pociągające od Borysa Szyca? Gotujący Borys Szyc. W nowym serialu TVN, "Przepis na życie" aktor wciela się w rolę szefa kuchni. O jedzeniu, podrywaniu kobiet i spalaniu kalorii z Borysem Szycem rozmawiała Agata Żurawska.

 • Magda Gessler o swoim związku

  ...traktowana przez rodziców jako trochę głupsza od brata - wyznała. Chciała się wykazać. I to jej jest dziś na wierzchu. Brat Magdy Gessler - tak mówi się o "mądrzejszym" Piotrze Ikonowiczu. Kuchnia to jej(...)". To jej 5 minut, nie ma czasu nawet na... ślub. Ten program sprawił też, że Magda Gessler (58 l.) nie może opędzić się od propozycji inwestorów, którzy chcą, żeby pomogła wystartować ich nowym...

 • CeZik wytrzymał niecałe trzy wesela (wywiad)

  Życie jest za krótkie, żeby przejmować się pierdołami. Lepiej się uśmiechnąć, a czasem pośmiać z samego siebie - przekonuje w rozmowie z PAP Life CeZik, czyli Cezary Nowak.