• Informacje na temat:

  facet urodził dziecko

Artykuły na temat: facet urodził dziecko
 • Lake Bell urodziła!

  Lake Bell (38 l.) i Scott Campbell zostali rodzicami po raz drugi! Na świat przyszedł ich synek. Para jeszcze nie zdradziła, jak nazwała dziecko.

 • Recenzja Yusuf (Cat Stevens) "Tell 'Em I'm Gone": Klejnociki, klejnociki!

  Paradoks taki. Yusuf to facet, którego kojarzycie z najbardziej możliwie atłasowych folkowych ballad, a którego kiedyś, podejrzewając o terorryzm, nie wpuścili do USA. O tempora, o mores.

 • Katie Price ma nowego faceta!

  Brytyjska celebrytka, znana głównie z kontrowersji, jakie non stop wywołuje, nie ma szczęścia w miłości. Z ojcem pierwszego dziecka, synka Harveya, rozstała się jak chłopiec był jeszcze mały. Jakiś czas później związała się z piosenkarzem Peterem Andre, któremu urodziła dwoje dzieci. Niestety, ten związek także nie przetrwał próby czasu i para rozstała się po kilku latach. Następnie Katie...

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners' Wives". Jest to opowieść o kobietach, których partnerzy odsiadują wyroki. W Wielkiej Brytanii serial cieszył się bardzo dużą popularnością. Jedną z głównych ról w polskiej produkcji zagra Olga Bołądź.

 • Katarzyna Skrzynecka wyznaje: "Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka"

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej rodzinie. Wychwala w nim męża, Marcina Łopuckiego, oraz córkę Alikę, która jest "dziewczynką radosną i pogodną, ale też bardzo poukładaną". Wyjawiła również, że z ukochanym długo starali się o dziecko."Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka" - powiedziała.

 • Jacek Lenartowicz: Kocha i wymaga

  Jako mały chłopiec chciał zostać strażakiem. Długo musiał czekać na spełnienie tego marzenia. Do tego w jego życiu kolejna rewolucja - pod koniec kwietnia Jacek Lenartowicz po raz czwarty zostanie ojcem i z niecierpliwością oczekuje drugiej córki.

 • Anna Kalczyńska dumna z męża: Mam faceta na stanowisku

  .... Pamiętam wtedy moją pierwszą myśl: "O Jezu, jak ja sobie dam radę". Hania stawiała pierwsze kroki, kiedy urodziła się Krysia. Okazało się, że dajemy radę. Na pewno zawsze chciałam mieć dzieci, rodzinę, choć kiedyś myślałam, że nie będzie mi to dane. Dlaczego? - Bo bardzo długo szukałam miłości, a za mąż wyszłam dopiero, mając 30 lat. Przez rok bezskutecznie staraliśmy się o dziecko. Potem...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.

 • Maryla Rodowicz zabrała głos w sprawie młodego kochanka! "Ałła Pugaczowa ma 33-letniego faceta"

  ...włosy, albo ufarbuje, umaluje się, a facet co?" - zastanawia się głośno w rozmowie z Plejadą. W dalszej części rozmowy, że lubi leżeć wieczorami sama z kotami i czytać książki i żadnego "dziada" nie(...) i mnie. Dużo? Ale gdzie ja mogę poznać takiego faceta?" - żali się. Gwiazda stwierdziła tez, że właściwie nigdy nie jest za późno na miłość i... dzieci!  "Ałła Pugaczowa ma 33-letniego faceta i dwójkę...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

Wideo na temat: facet urodził dziecko
 • Ewa Pacuła: Bałam się zapytać faceta na wózku, czy mu staje!

  Ewa Pacuła, czyli była żona Przemka Salety, prowadzi od jakiegoś czasu w Polsat Cafe program o seksie. Porusza w nim dość kontrowersyjne tematy przełamując przy tym tabu. Ewa niedawno urodziła kolejne dziecko i najwyraźniej uznała, że nie wypada jej już rozmawiać o tak kontrowersyjnych rzeczach. Z tego powodu zapewnia, że nowy sezon jej programu będzie miał nieco lżejszą tematykę! "Stawiamy na

 • Olga Bołądź zagra dilerkę narkotyków

  bohaterką, która ma małe dziecko, urodziła je bardzo wcześnie, teraz ten synek chodzi do szkoły i żeby jej dziecko miało mamę, to jej facet idzie za nią do więzienia – mówi Olga Bołądź.

Dyskusje na temat: facet urodził dziecko
 • Re: Holtz wpakuje Andrzeja w kłopoty

  Jeżeli Marta będzie robiła Andrzejowi awantury o dziecko, o którym nie miał zielonego pojęcia będzie hipokrytką! Dzieciak urodził się dużo wcześniej niż oni się poznali! Zresztą Martunia ma swoje pociechy, a Andrzejowi to nie przeszkadza, również chciał z nią mieć dziecko, ale jest to niemożliwe. Przynajmniej facet ma syna o którym marzył!