• Informacje na temat:

  faith hill piosenkarka

Artykuły na temat: faith hill piosenkarka
 • Nowości Netflix 2020: Zapowiedzi serialowe  Aktualizacja #37

  ..."Virgin River" na drugi sezon. Z kolei do obsady trzeciej serii "Chilling Adventures of Sabrina" dołączyli John Whitesell, Sky Marshall, Sam Corlett. Drugi sezon "Narcos: Meksyk" trafi do serwisu 13(...); finałowe odcinki "The Ranch" i trzecia część "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się w serwisie 24 stycznia. 1 stycznia użytkownicy będą mogli zobaczyć dwie nowe produkcje - "Spinning Out " oraz...

 • Król zdetronizowany

  Zakończyła się trzytygodniowa dominacja Elvisa Presleya na liście najpopularniejszych płyt tygodnika "Billboard". Składanka największych przebojów Króla Rock'n'rolla spadła w tym tygodniu na trzecie miejsce, gdyż kupiło ją kolejnych 143 tys. Amerykanów. Zdetronizowała ją najwyżej notowana nowość na liście - nowa płyta znanej countrowo-popowej wokalistki Faith Hill, zatytułowana "Cry", która

 • Najlepiej zarabiające piosenkarki

  Zobacz listę najlepiej zarabiających wokalistek w 2007 roku według magazynu "Forbes"!

 • Cusackowie nie chcą "Żon ze Stepford"

  Aktorskie rodzeństwo John i Joan Cusack ( "Przeboje i podboje" ) zrezygnowali z udziału w filmie "Żony ze Stepford". Powody odejścia były podobno rodzinnej natury. Miejsce Cusacków zajmą być może Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" ) i Bette Midler ( "Wspaniała Susann" ).

 • Najbardziej inspirujące kobiety

  Jennifer Aniston, Julia Roberts, Oprah Winfrey i Faith Hill zostały uznane za najbardziej inspirujące kobiety w Ameryce. Taki tytuł nadał im magazyn o zdrowiu "Self".

 • Oto najbogatsza para Hollywood!

  Raper Jay-Z i piosenkarka Beyonce Knowles znaleźli się na czele listy najbogatszych par Hollywood.

 • Poszukiwany numer jeden

  Kompilacja największych przebojów amerykańskiej piosenkarki Hilary Duff, zatytułowana "Most Wanted", zadebiutowała na pierwszym miejsce listy bestsellerów "Billboardu". Wciąż świetnie sprzedaje się płyta "The Emancipation Of Mimi" Mariah Carey, która pozostaje w pierwszej dziesiątce notowania już 19. tydzień z rzędu!

 • Gwyneth Paltrow śpiewa country

  Gwyneth Paltrow i piosenkarz country - Tim McGraw - nagrali razem piosenkę napisaną przez męża aktorki - Chrisa Martina.

 • Wręczono People's Choice Award

  W niedzielę, 13 stycznia, wręczono People's Choice Award, wyróżnienia przyznawane przez amerykańską publiczność ulubionym aktorom, filmom oraz wykonawcom muzycznym. Podwójnym zwycięzcą uroczystości był Tom Hanks, nagrodzony w dwóch kategoriach: jako najlepszy aktor i jako najlepszy aktor dramatyczny.

 • Ogłoszono nominacje do nagród Grammy

  W środę, 3 stycznia, w hotelu Beverly Hilton, w Beverly Hills, ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Grammy. W tym roku nie ma zdecydowanego faworyta, tak jak w roku ubiegłym, kiedy to Carlos Santana otrzymał aż dziesięć nominacji. Jednak aż 23 artystów otrzymało od trzech do pięciu nominacji, w tym m.in. U2, Madonna, Eminem i Destiny's Child.

Wideo na temat: faith hill piosenkarka
 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.

 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...