• Informacje na temat:

  faith hill piosenkarka

Artykuły na temat: faith hill piosenkarka
 • Król zdetronizowany

  Zakończyła się trzytygodniowa dominacja Elvisa Presleya na liście najpopularniejszych płyt tygodnika "Billboard". Składanka największych przebojów Króla Rock'n'rolla spadła w tym tygodniu na trzecie miejsce, gdyż kupiło ją kolejnych 143 tys. Amerykanów. Zdetronizowała ją najwyżej notowana nowość na liście - nowa płyta znanej countrowo-popowej wokalistki Faith Hill, zatytułowana "Cry", która

 • Najlepiej zarabiające piosenkarki

  Zobacz listę najlepiej zarabiających wokalistek w 2007 roku według magazynu "Forbes"!

 • Cusackowie nie chcą "Żon ze Stepford"

  Aktorskie rodzeństwo John i Joan Cusack ( "Przeboje i podboje" ) zrezygnowali z udziału w filmie "Żony ze Stepford". Powody odejścia były podobno rodzinnej natury. Miejsce Cusacków zajmą być może Matthew Broderick ( "Inspektor Gadżet" ) i Bette Midler ( "Wspaniała Susann" ).

 • Najbardziej inspirujące kobiety

  Jennifer Aniston, Julia Roberts, Oprah Winfrey i Faith Hill zostały uznane za najbardziej inspirujące kobiety w Ameryce. Taki tytuł nadał im magazyn o zdrowiu "Self".

 • Oto najbogatsza para Hollywood!

  Raper Jay-Z i piosenkarka Beyonce Knowles znaleźli się na czele listy najbogatszych par Hollywood.

 • Poszukiwany numer jeden

  Kompilacja największych przebojów amerykańskiej piosenkarki Hilary Duff, zatytułowana "Most Wanted", zadebiutowała na pierwszym miejsce listy bestsellerów "Billboardu". Wciąż świetnie sprzedaje się płyta "The Emancipation Of Mimi" Mariah Carey, która pozostaje w pierwszej dziesiątce notowania już 19. tydzień z rzędu!

 • Gwyneth Paltrow śpiewa country

  Gwyneth Paltrow i piosenkarz country - Tim McGraw - nagrali razem piosenkę napisaną przez męża aktorki - Chrisa Martina.

 • Wręczono People's Choice Award

  W niedzielę, 13 stycznia, wręczono People's Choice Award, wyróżnienia przyznawane przez amerykańską publiczność ulubionym aktorom, filmom oraz wykonawcom muzycznym. Podwójnym zwycięzcą uroczystości był Tom Hanks, nagrodzony w dwóch kategoriach: jako najlepszy aktor i jako najlepszy aktor dramatyczny.

 • Ogłoszono nominacje do nagród Grammy

  W środę, 3 stycznia, w hotelu Beverly Hilton, w Beverly Hills, ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród Grammy. W tym roku nie ma zdecydowanego faworyta, tak jak w roku ubiegłym, kiedy to Carlos Santana otrzymał aż dziesięć nominacji. Jednak aż 23 artystów otrzymało od trzech do pięciu nominacji, w tym m.in. U2, Madonna, Eminem i Destiny's Child.

 • Nominacje do People's Choice Awards

  Znane nazwiska przewijają się na liście nominowanych do amerykańskiej edycji People's Choice Awards. Są wśród nich między innymi Tom Hanks, Mel Gibson, Denzel Washington, Sandra Bullock, Jennifer Lopez i Julia Roberts. Wśród filmów o palmę pierwszeństwa walczą: "Shrek" , "Pearl Harbor" oraz "Szybcy i wściekli" . Amerykańska publiczność spośród nominowanych wybierze ulubionych aktorów, filmy oraz wykonawców muzycznych.