• Informacje na temat:

  faith no more

Artykuły na temat: faith no more
 • Filip Kalczyński, brat Anny Kalczyńskiej, zadebiutował w "DDTVN"

  ...i coś sobie kupili. Ja kupiłem siostrze walkmana, sobie płytę 'Faith no more'. Za zarobione pieniądze kupiłem też wieżę stereo - wtedy mało kto coś takiego miał" - wyznał Filip Kalczyński w "Dzień...

 • Faith No More: Nowa płyta w maju

  Po 18-letniej przerwie grupa Faith No More wyda nowy album studyjny. "Sol Invictus" trafi do sklepów 18 maja.

 • "Outlander": Starz zamawia 3. i 4. sezon

  ...="SamHeughan" /> #WorldOutlanderDay with not one, but TWO more seasons of #Outlander ! ���� ���� ���� pic.twitter.com/ssQj4BigTd " additional="— Outlander (@Outlander_STARZ)" date="1 czerwca 2016" user(...) sezon "Outlandera", który zbiera świetne recenzje. Szczególną uwagę należy zwrócić na siódmy odcinek bieżącej serii ("Faith") i popis aktorski Caitriony Balfe. Wgniata w fotel.

 • Faith No More powraca do Polski. Koncert w Krakowie

  8 czerwca w Tauron Arena Kraków odbędzie się koncert grupy Faith No More. Amerykanie promować będą pierwszą od 18 lat płytę "Sol Invictus".

 • Próbował rzucić się na paparazzo

  ...i ewentualnym aresztowaniom. Tegoroczna edycja festiwalu The Coachella Valley Music and Arts Festival dobiegła końca w niedzielę. W tym roku na jego scenie wystąpili m.in. Jay-Z oraz zespoły La Roux, Muse, Faith No More i Gorillaz.

 • Najbardziej oczekiwane zagraniczne płyty 2015 roku!

  Rok 2014 przyniósł kilka objawień, spektakularne powroty (m.in. Pink Floyd) oraz równie efektowne klapy (nowa płyta U2). Co ciekawego na zagranicznym rynku płytowym będzie działo się w 2015 roku. Kto zachwyci, a kto rozczaruje? Sprawdźcie poniżej.

 • Nie będę się wstydzić

  ...zespół Portishead, który dla innych był mocno dołujący, dla mnie był wzruszająco radosny (śmiech) . Zawsze fascynował mnie też Mike Patton, znany głównie z formacji Faith No More. To jest człowiek...

 • Brujeria: Nowy kontrakt

  Słynny, międzynarodowy kolekty Brujeria podpisał kontrakt z Nuclear Blast Entertainment.

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry założyli zespół

  Formacja będzie nazywać się Hollywood Vampires i będzie można zobaczyć ją w akcji na festiwalu Rock In Rio w Rio De Janeiro.

 • Beatsteaks w maju w Warszawie

  Świętująca 20-lecie niemiecka grupa Beatsteaks 30 maja zagra w klubie Proxima w Warszawie.

Wideo na temat: faith no more
 • Więcej niż miód

  Pszczoły to nie tylko istotne ogniwo ziemskiego ekosystemu, lecz również ważny czynnik plonotwórczy. Zamieszkują Ziemię równie długo jak człowiek, ale gdy one wyginą – jak twierdził Einstein – ludziom pozostaną nie więcej niż cztery lata życia. Reżyser Markus Imhoof, który w życiu prywatnym jest wnukiem szwajcarskiego pszczelarza, opowiada o poważnym kryzysie, jaki dotyka obecnie populację pszczół. W ciągu ostatniej dekady wyginęły ich miliony. Czy to oznacza, że czeka nas totalny kryzys?...

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Les Miserables: Nędznicy

  Adaptacja powieści Victora Hugo. Los francuskiego ludu, dotkniętego niesprawiedliwością społeczną, uosabia postać głównego bohatera, katorżnika Jeana Valjeana (Hugh Jackman), skazanego na ciężkie roboty za kradzież chleba. Wydźwignąwszy się z upadku dzięki pomocy biskupa, Jean odnajduje sens dobra, zdobywa wysoką pozycję społeczną i staje się protektorem skrzywdzonych i uciśnionych. Wciąż jednak prześladuje go inspektor policji Javert (Russell Crowe). NĘDZNICY to filmowa adaptacja musicalu,...