• Informacje na temat:

  faith pies

Artykuły na temat: faith pies
 • Mike Patton: Miałem śpiewać w INXS

  Mike Patton, były wokalista formacji Faith No More, a obecnie frontman grup Fantomas i Tomahawk, ujawnił, że swego czasu otrzymał propozycję, aby zostać członkiem zespołu INXS. I choć dziennikarze znają jego poczucie humoru, to artysta zarzeka się, że tym razem nie jest to wymyślona przez niego historia.

 • Zakończył się 13. MFF w Tokio

  Grand Prix 13. MFF w Tokio, który zakończył się w niedzielę 5 listopada, zdobył film meksykańskiego reżysera Alejandro Gonzalesa Inarritu "Love's a Bitch", który opowiada o relacjach trojga ludzi z ich czworonożnymi przyjaciółmi - psami.

 • Rutyniarze kontra wariaci

  Placebo i Snoop Dogg byli gwiazdami drugiego i ostatniego dnia tegorocznej edycji festiwalu Coke Live, ale to londyński zespół Crystal Fighters zdetonował scenę w Krakowie.

Wideo na temat: faith pies
 • Marmaduke - Pies na fali

  Komedia rodzinna w reżyserii Toma Deya ("Miłość na zamówienie", "Kowboj z Szanghaju"). Niesamowite perypetie przeciętnej amerykańskiej rodziny i jej "oczka w głowie" - ogromnego doga, który często wplątuje w kłopoty swych kochających właścicieli. Marmaduke to najsłodszy dog niemiecki na świecie i bohater pasków komiksowych drukowanych w sześciuset gazetach w ponad dwudziestu krajach. Ten psiak zawsze znajdzie sposób, żeby się wyróżnić i robi to nie tylko za pomocą rozmiaru. Odkąd...

 • Spring Breakers

  Faith, Candy, Brit i Cotty to cztery młode studentki, które chcą zdobyć pieniądze na wiosenne wakacje na Florydzie. Gdy w końcu dziewczynom udaje się dotrzeć do celu, zostają aresztowane za napad na restaurację. Jednak po krótkim czasie zostają zwolnione z więzienia, ponieważ zostaje uregulowana za nie kaucja. Okazuje się, że stoi za tym Alien, handlarz narkotyków i broni. Jednak mężczyzna nie zrobił tego za darmo, w ramach rewanżu prosi dziewczyny, by wykonały za niego pewną brudną robotę.

 • Pan Peabody i Sherman

  Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze wydarzenia z historii wymykają się spod kontroli, a efektem jest wielka katastrofa i równie wielka dawka humoru. Niezwykły pies i jego pan muszą załatać dziurę w czasie, zanim nasz świat zmieni się raz na zawsze.