• Informacje na temat:

  fajna opowieść

Artykuły na temat: fajna opowieść
 • "Singielka": Iza Kuna chciałaby dostawać nagrody za swoje role!

  ...z życia" i "Drogówka", ale Orła w obu przypadkach sprzątnęły jej sprzed nosa inne aktorki - Danuta Szaflarska i Joanna Kulig. - To po prostu fajna rzecz, taka nagroda. Gdy ją dostajesz, to znaczy, że(...) kin wejdą dwa filmy z udziałem Izy Kuny: "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego -  epicka opowieść o wydarzeniach na wschodnich kresach Rzeczpospolitej w okresie II wojny światowej, i "Maria Curie" Marii...

 • "Disco polo": Jak wizyta w Disneylandzie

  Już niedługo na ekrany polskich kin wejdzie obraz jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. Opowieść o społecznym i kulturowym fenomenie, jakim w latach 90. okazała się muzyka disco polo, to niezwykle barwna podróż do czasów wielkich przemian.

 • "Korona królów" od 1 stycznia 2018 w TVP1

  Barwna, kostiumowa opowieść o panowaniu jednego z najwybitniejszych władców w dziejach Polski – Kazimierza Wielkiego. - To przedsięwzięcie obliczamy na kilkanaście lat - powiedział Wirtualnymmediom.pl Jacek Kurski, prezes TVP.

 • Agata Trzebuchowska: Ludzie nie rozpoznają mnie na ulicy

  - "Ida" to piękna opowieść o wystawieniu na próbę - powiedziała aktorka Agata Trzebuchowska, która w filmie Pawła Pawlikowskiego zagrała tytułową rolę. Zaznaczyła, że jej życie po udziale w tym filmie się nie zmieniło, że nie jest rozpoznawana na ulicach.

 • DJ Adamus też wydaje książkę! "Tylko dla inteligentnych ludzi"

  W październiku szykuje się premiera książki DJ Adamusa. Będzie to historia życia i kariery artysty, a także opowieść o polskim show-biznesie. "Ta książka będzie tylko dla inteligentnych ludzi" - zapowiada muzyk.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Jan Serce podbił serca Polaków 30 lat temu!

  Dokładnie 30 lat temu - 30 kwietnia 1982 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy pilotażowy odcinek serialu "Jan Serce", w którym od razu zakochało się kilka milionów widzów. 10-odcinkowa opowieść o szukającym miłości kanalarzu wzruszała, bawiła i wielu Polakom dawała nadzieję na to, że w ciemnościach trwającego wówczas stanu wojennego znajdą miejsce na tęsknoty, marzenia i wielką miłość.

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • "Barwy szczęścia": Dylematy Danki

  ...połączyła was nić sympatii? - Pierwszy raz spotkałyśmy się w pracy. Marieta to fajna kobieta, polubiłyśmy się prywatnie i chyba nam się dobrze razem pracuje. Tak mi się wydaje, musiałbyś ją o to zapytać(...). Opowieść o Jadzi i Mukim zaczęła się pisać latem, to był fajny czas, na pewno wzbogacił nasze życie. Moja córka jest oczywiście prototypem bohaterki książki. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy, nie...

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

Wideo na temat: fajna opowieść