• Informacje na temat:

  fajne filmiki

Artykuły na temat: fajne filmiki
 • Karolina Korwin Piotrowska tak ostra jeszcze nie była! "Meduzy intelektualne"

  ..., one tak na serio. Tak wygląda życie i codzienne problemy meduz. Oglądałam te filmiki. Sama się zastanawiam, co trzeba mieć w głowie, albo czego NIE mieć, aby z fryzury robić śmieszną medialną aferkę...

 • Kasia Popowska: Wypłakany sukces smakuje lepiej

  W 2007 roku umieściła w internecie pierwszy filmik, na którym śpiewa. Covery w jej wykonaniu momentalnie zaczęły podbijać sieć. W 2009 roku zabłysnęła w "Mam talent", ale, ku irytacji widzów, pożegnali ją jurorzy. Zniknęła na pięć lat. Wydawało się, że nic już z tej kariery nie będzie. Tymczasem Kasia Popowska w ostatnich miesiącach nagrała przebój lata, wydała debiutancki album i wystąpiła na najważniejszych telewizyjnych imprezach wakacji. To dopiero powrót z zaświatów!

 • "M jak miłość": Zazdrość, kłamstwa i… bójka w Grabinie!

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „M jak Miłość”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • CeZik "Celebrity Death Splash": Tom Hanks z Adamem Kraśko

  CeZik postanowił po raz kolejny skomentować telewizyjną rzeczywistość. Tym razem na warsztat wziął Adama Kraskę oraz "Celebrity Splash".

 • Filip Chajzer i Paulina Młynarska ośmieszają blogerów modowych! "Zakompleksione snoby"

  Najpierw Filip Chajzer wkręcił blogerów modowych, pytając ich, co sądzą o pokazach Hansa Klossa czy Jana Gutenberga, teraz Paulina Młynarska skrytykowała ich dosadnie w swoim felietonie.

 • Piosenki jak wirusy. Kto tym steruje?

  Internetem wstrząsają kolejne epidemie. Wirusy mają tak groźnie brzmiące nazwy, jak "Gotye", "Lana del Rey" czy "Michel Teló". Ratunku przed nimi nie ma. Co gorsza, nie da się przewidzieć, gdzie i kiedy wykluje się kolejny.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Olga Frycz przeszła na wegetarianizm

  Wegetarianizm to coś więcej niż tylko modna dieta, to styl życia - przekonują polskie gwiazdy. Rezygnację z jedzenia mięsa łączą z walką o prawa zwierząt. Do grona gwiazd niejedzących mięsa co chwilę dołączają kolejne. Ostatnio także Olga Frycz, czyli Marysia Jantar z "Ciszy nad rozlewiskiem".

 • Na planie Dnia Kangura

  "Hura bura, Dzień Kangura" - te słowa refrenu piosenki przewodniej programu "Dzień Kangura" rozbrzmiewały nieustannie w kolorowym studio telewizji, kiedy to kręcono części studyjne rodzinnego show.

 • Musiał: Nie pchałem się na idola

  ...dnia wróciłem wieczorem z planu i miałem się uczyć. Zamiast tego spędziłem pięć godzin w internecie! Straciłem czas, oglądając durne filmiki na YouTube i zdjęcia dziewczyn. Stwierdziłem, że to totalne(...) fajne bluzy i legginsy. To niesamowite, kiedy sam mogę stworzyć rzecz, którą chciałbym nosić. Coś odjazdowego, czego nie ma w popularnych "sieciówkach". Od czego to się zaczęło? M.M...

 • Doda ze szpitala dziękuje fanom. Zobacz!

  Przebywająca w szpitalu Doda postanowiła odwdzięczyć się fanom za film, który zmontowali specjalnie dla gwiazdy. Wokalistka, leżąc na szpitalnym łóżku, nagrała podziękowania dla swoich wielbicieli.

Dyskusje na temat: fajne filmiki