• Informacje na temat:

  fajne wideo

Artykuły na temat: fajne wideo
 • Menadżerka Rubika jest oszustką? (WIDEO!)

  ...sobie taką historię. Jeśli jest prawdziwa, to stawia zarówno Kanclerz, jak i samego Piotra Rubika w niezbyt korzystnym świetle... Zobacz WIDEO Zwróćcie uwagę na piosenkę w tle wykonywaną przez...

 • Justin Bieber u Ellen DeGeneres: Robiłem rzeczy, które nie były najlepsze

  Kanadyjski gwiazdor Justin Bieber konsekwentnie reperuje swój wizerunek, starając się przekonać wszystkich, że jest teraz "grzecznym chłopcem".

 • Katastrofa, której nie było

  Obejrzyjcie wideo i porównajcie sceny katastrofy z pierwszego odcinka i z "LA X". Ile dostrzeżecie różnic?

 • Tune: "Must Be The Music" polecam każdemu! (wywiad z Leszkiem Swobodą)

  Dlaczego (i na jakich warunkach) warto startować w programach typu "talent show" oraz występować w telewizjach śniadaniowych wyjaśnił nam Leszek Swoboda. Basista Tune opowiedział też o drugim albumie swojego zespołu i zdradził czemu, ceniąc Pink Floyd, nie przesłuchał ich nowej płyty.

 • Klaudia Halejcio już tak nie wygląda! Co za zmiana!

  ...dobra zmiana! Wyglądasz jeszcze pięknej, myślałam że to niemożliwe!!!" "Inaczej, i też można wyczarować fajne nowoczesne fryzurki z nich. Super!" "Zmiana zdecydowanie na plus"- pisali zachwyceni internauci. Ciekawe co jeszcze w nowym roku zmieni się w życiu celebrytki. Może fani już powinni wypatrywać pierścionka zaręczynowego na palcu Klaudii?  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Co kombinuje Niko Pustała z "Must Be The Music"?

  Pamiętana z "Must Be The Music" Nikola Pustała szykuje nowy projekt wspólnie z wytwórnią Crystalic Records.

 • Dorota Szelągowska niedługo zostanie po raz drugi mamą! Kim jest ojciec dziecka?

  ..., fajne dziecko i pracę, którą lubię. Czego można chcieć więcej?" - dodając także w tym samym wywiadzie, że od trzech lat mieszka z nowym partnerem, nie chcąc jednak zdradzić kim on jest.  Jedno jest jednak pewne, termin porodu zbliża się nieuchronnie, a Dorota i jej ukochany powitają maleństwo z radością.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • OFF Festival 2013 wystartował bez Pszczółki Mai (relacja, zdjęcia, wideo)

  Gorąco, tłocznie i głośno - takie otwarcie miała ósma edycja katowickiego OFF Festival, która wystartowała w piątek (2 sierpnia). Gwiazdą dnia bez wątpienia był Zbigniew Wodecki, który przyćmił nawet samych The Smashing Pumpkins.

 • Internautki zaatakowały Maffashion! Zarzucają jej obłudę!

  ...okładki magazynów modowych..."  "Fajna okładka, fajne ciało, niewyćwiczone tylko chude z natury. Szkoda, że to Ty na niej jesteś a nie ktoś to przyczynił się do tego własnymi siłami i poświęceniem(...) cenę starała się udowodnić, że się mylą.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Męscy groupies są bardzo mili"

  Dziewczyny w muzyce rockowej i metalowej zawsze zwracały uwagę facetów. Aby nie zarzucono im kokietowania publiczności, muszą pracować ze zdwojoną siłą. Na przykładzie amerykańskiej legendarnej już grupy Phantom Blue widać, że ciężki, solidny rock w wykonaniu kobiet, stanowi rewelacyjną wręcz alternatywę dla zdominowanej przez facetów scenie. W 2003 roku nazwa ta znów zaczęła się pojawiać na ustach fanów, głównie za sprawą projektu dziewczyn z Phantom Blue, o ogromnie tajemniczej nazwie The...

Dyskusje na temat: fajne wideo
 • Re: Gwiazdy po latach: "'Allo 'Allo!"

  Szkoda, że telewizja nie może do niego wrócić = to była świetna zabawa, mam kilka kaset wideo. Na comedy central family nadal nadają:))) Fajne wspomnienie dzieciństwa:)))