• Informacje na temat:

  fajny film

Artykuły na temat: fajny film
 • Robert Górski: Fajnie być tatusiem

  ...inżynierem. Na razie jest zainteresowany robieniem filmów. Wszystko się okaże. Antek jest w pierwszej klasie liceum. Czuje się pan szczęśliwy? - Nie mam powodów do narzekań, bo mam świetną...

 • Recenzja Meghan Trainor "Title": Zamiast wżerać lody śpiewa fajne piosenki

  Kojarzycie taki obraz z filmów? Gruba, odrzucona dziewczyna płacze i zażera się lodami, przez co jest jeszcze grubsza i jeszcze mocniej płacze... Meghan bierze takie w obronę.

 • "Klan": Rafał to fajny gość

  ...– Do tej pory grałem typków spod ciemnej gwiazdy, więc cieszę się, że nastąpiła jakaś równowaga – mówi Marcin Kwaśny o swoim bohaterze w „Klanie” i roli rotmistrza w filmie „Pilecki”.

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Zenek Martyniuk promuje swoją biografię: Fajnie dać ludziom coś do czytania

  Zenek Martyniuk (48 l.) przy wsparciu mediów narodowych kreowany jest na "kultową postać" i nowego idola Polaków - TVP Info porównała go ostatnio nawet do Ryszarda Riedla, lidera Dżemu. Gwiazdor disco polo jest z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że promuje swoją książkę autobiograficzną "Życie to są chwile". Córka Grażyny Szapołowskiej przymierza się z kolei do nakręcenia filmu o autorze hitu...

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Fajnie, że widzowie nas lubią

  ...ostatnio także w filmie Jerzego Skolimowskiego "11 minut". Cieszę się, że budzi on aż tyle skrajnych emocji, bo dzięki temu nie pozostawia człowieka obojętnym. Marzę, żeby moje pięć minut wydłużyło się do co najmniej jedenastu. K.U.: Chętnie oglądam filmy rosyjskie, cenię rosyjskie aktorstwo i lubię język. A marzenie? Chciałabym studiować filologię rosyjską. Rozmawiała EWA JAŚKIEWICZ...

 • Antoni Królikowski chce zająć się reżyserią filmów

  Antoni Królikowski nie porzuci filmu dla kariery telewizyjnej. Aktor przyznaje, że obecne obowiązki zawodowe jako gospodarza telewizyjnego show "SuperSTARcie" dają mu dużo satysfakcji, ale to film jest jego przyszłością. Chciałby też wrócić do reżyserii, ale brak mu czasu na własny projekt filmowy.

 • Ian Ziering: Fajnie bujać się z nim po mieście

  ...aktorów, wcześnie rozpoczął pracę w zawodzie - zadebiutował w reklamie telewizyjnej, gdy miał 12 lat. Pięć lat później przyszedł czas na debiut filmowy w "Endless Love" u boku Jamesa Spadera i Brooke(...) w lepszych lub gorszych produkcjach. Z całą pewnością nie można nie wspomnieć o jednej z jego lepszych kreacji - w filmie Tony’ego Scotta "Domino", gdzie partnerował mu kolega z planu "BH, 90210", Brian...

 • Weronika Książkiewicz uczy się włoskiego do roli w filmie

  Weronika Książkiewicz ("Mała Moskwa", "Dzień dobry, kocham cię", "Na krawędzi") pracuje nad nowym projektem filmowym. Aktorka nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że jest to dla niej duże wyzwanie. Do nowej roli zaczęła się intensywnie uczyć języka włoskiego.

Zdjęcia na temat: fajny film
Wideo na temat: fajny film
Dyskusje na temat: fajny film