• Informacje na temat:

  falling down

Artykuły na temat: falling down
 • Tindersticks wciąż w cieniu

  Tindersticks "Falling Down A Mountain", 4AD/Sonic

 • Płyta MC Jehsta

  W październiku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu utalentowanego MC, a zarazem producenta, Jehsta. Płyta "Falling Down" została wydana nakładem niezależnej angielskiej wytwórni Low Life Records.

 • Zrobić coś "nie-polskiego"

  - Postanowiliśmy zrobić coś, co nie jest postrzegane jako klip polski - tak o nowym teledysku do piosenki "Stop (Falling Down)" opowiadają portalowi INTERIA.PL DJ-e Kalwi i Remi.

 • "Miles Davis i telefon komórkowy"

  Wydany w 2010 roku album "Falling Down A Mountain" to kolejna płyta Tindersticks, która udowadnia, że dołek, w który grupa Stuarta A. Staplesa wpadła z powodu kłopotów natury personalnej, to już(...) Davis circa 1970. I choć utwór "Falling Down A Mountain" brzmi bardzo retro, to jednak został nagrany na miarę XXI wieku - na telefonie komórkowym. Z liderem Tindersticks, mieszkającym we Francji

 • "Nie mamy ambicji, by zostać gwiazdami"

  Tindersticks w zmienionym składzie kontynuują dobrą passę, bo album "The Something Rain" jest godnym, jak nie bardziej udanym następcą albumu "Falling Down a Mountain" (2010). Z okazji premiery albumu z grającym na instrumentach klawiszowych Davidem Boulterem rozmawiał Artur Wróblewski.

 • Nowy zakazany klip

  Powrotny klip formacji Duran Duran, do piosenki napisanej przez Justina Timberlake'a, już jest zakazany.

 • Kolejny rozdział Staind

  "Chapter V" to tytuł czwartej studyjnej płyty amerykańskiej grupy Staind. Nu metalowcy z Massachusetts promują go singlem "Right Here". Premierę albumu wyznaczono na 9 sierpnia. Na następcę "14 Shades Of Grey" ma trafić 11 lub 12 utworów, wśród nich m.in. "Right Here", "Paper Christ" i "Falling".

 • Koncertowy Mike Tramp

  Dyskografia duńskiego wokalisty Mike'a Trampa wzbogaci się za kilka tygodni o podwójny album koncertowy, zatytułowany "Rock N Roll Alive!". Materiał trwa 110 minut i został nagrany w ojczyźnie muzyka, w klubie "Pumphouse Club" w Kopenhadze.

 • Cropla zapowiada burzę

  W serwisie Muzzo.pl możecie posłuchać utworów z debiutanckiego wydawnictwa "Can You Feel The Storm Coming?" knurowskiej formacji Cropla.

 • Oasis już w sieci

  Piosenka z nowego albumu brytyjskiej formacji Oasis, "Dig Out Your Soul", pojawiła się w sieci - donoszą media.

Wideo na temat: falling down
 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.