• Informacje na temat:

  famke janssen zdjęcia

Artykuły na temat: famke janssen zdjęcia
 • Rachel Weisz i Famke Janssen terroryzują

  Rachel Weisz ( "Mumia" , "Wróg u bram" ) i Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN" ) zagrają w dreszczowcu opowiadającym o grupie terrorystycznej Baader-Meinhof. Zdjęcia do filmu zatytułowanego "Wanted" rozpoczną się w Berlinie wiosną przyszłego roku.

 • Famke Janssen w "X-MEN 3"

  Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN" , "X-MEN 2" ) potwierdziła, że przyjęła propozycję zagrania w filmie "X-MEN 3". Aktorka już po raz trzeci wcieli się w postać Jean Grey, mutantki mającej zdolności telekinetyczne i telepatyczne.

 • Famke Janssen bawi się w chowanego

  Famke Janssen ( "GoldenEye" , "Nikomu ani słowa" , "X-MEN 2" ) dołączyła do obsady dreszczowca "Hide and Seek". Film opowiada o wdowcu, którego córeczka z trudem usiłuje poradzić sobie z bólem po stracie matki. Role ojca i dziewczynki objęli: dwukrotny zdobywca Oscara Robert De Niro ( "Wściekły byk" , "Nawrót depresji gangstera" ) i mała Dakota Fanning ( "Sam" , "24 godziny" ).

 • Janssen, Murphy i Wilson w szpiegowskiej komedii

  W Hollywood trwają przygotowania do realizacji nowej szpiegowskiej komedii "I Spy". Film ma być kinową wersją serial u, który z dużym powodzeniem był emitowany w amerykańskiej telewizji w latach 1965-68. Jak donosi magazyn The Hollywood Reporter , główne role zgodzili się zagrać Famke Janssen ( "GoldenEye" ), Eddie Murphy ( "Dr Dolittle 2" ) i Owen Wilson ( "Kowboj z Szanghaju" ).

 • Danny DeVito w ogniu pracy

  Danny DeVito ( "Dorwać małego" , "Smoochy" ), Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN 2" ), Edie Falco ( "Rodzina Soprano" ) i Ray Liotta ( "Wielki podryw" , "Tożsamość" ) zagrają główne role w filmie "Family of the Year". Przygotowywany projekt będzie komedią o przygodach pewnej rodziny przeprowadzającej się do nowego miasta. Za kamerą stanie Joel Zwick, twórca "Mojego wielkiego greckiego

 • Dzielne pielęgniarki na froncie

  Famke Janssen ( "GoldenEye" , "X-MEN 2" ) i Donald Sutherland ( "Kosmiczni kowboje" , "Włoska robota" ) wystąpią w obrazie "The Four Saints". Film będzie osadzoną w realiach I wojny światowej opowieścią o czterech heroicznych pielęgniarkach, które służyły pomocą rannym żołnierzom. Realizacja rozpocznie się jeszcze w listopadzie w kanadyjskim Winnipeg.

 • "X-Men 3" bez reżysera

  Matthew Vaughn ( "Layer Cake" ), który miał zasiąść na fotelu reżysera filmu "X-MEN 3", nagle zrezygnował z udziału w tym projekcie. Zdjęcia do filmu miały rozpocząć się pod koniec sierpnia tego roku.

 • Kolejni mutanci w "X2"

  Dwie kolejne młode aktorki dołączyły do obsady filmu "X2", kontynuacji przeboju "X-MEN" . Kea Wong i Shauna Kain wcielą się w mutantki obdarzone niezwykłymi zdolnościami. Zdjęcia na planie filmu "X2" rozpoczęły się 17 czerwca w kanadyjskim Vancouver. Swe role w historii powtarzają aktorzy znani z pierwowzoru.

 • Joanna Kulig w filmie o disco polo

  Joanna Kulig chce zagrać w filmie fabularnym o disco polo, który miałby wyreżyserować jej mąż Maciej Bochniak. Jak powiedziała aktorka, jeśli plany twórców się powiodą, zdjęcia ruszą w czerwcu. W obsadzie znalazłby się też m.in. Mateusz Kościukiewicz - dodała Kulig.

 • Kristanna Loken kontra Terminator

  Wiadomo już kto zagra "kobiecego cyborga" w filmie "Terminator 3: Rise of the Machines". Ostatnio producenci niecierpliwie oczekiwanej kontynuacji przeboju "Terminator" poinformowali, iż obok Arnolda Schwarzeneggera wystąpi Kristanna Loken, modelka i aktorka znana głownie z ról telewizyjnych.

Wideo na temat: famke janssen zdjęcia
 • Uprowadzona 2

  Liam Neeson wciela się ponownie w postać Bryana Millsa, emerytowanego agenta CIA, który w "Uprowadzonej" rozpętał prawdziwe piekło porywaczom jego córki. Kiedy w drugiej części Bryan sam stanie się celem tajemniczego mężczyzny pałającego żądzą zemsty, będzie znów musiał wykorzystać swoje "specyficzne umiejętności", aby uchronić swą rodzinę przed zgubą. "Uprowadzona" w reżyserii Pierre'a Morela z 2008 roku okazała się wielkim sukcesem, przynosząc 224 miliony dolarów zysku. Widzowie, w...

 • Uprowadzona 3

  W "Uprowadzonej 3" Bryan Mills (Liam Neeson) będzie musiał ratować swoje własne życie. Polowanie na niego zacznie się, gdy ktoś mu bliski zostanie zamordowany. Mills zostanie wrobiony w tę zbrodnię...

 • Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

  Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę