• Informacje na temat:

  fanaberia

Artykuły na temat: fanaberia
 • Meghan Markle drażni swoim zachowaniem służbę! Co za fanaberia!

  Meghan Markle (37 l.) zawładnęła sercami Brytyjczyków odkąd została żoną księcia Harry’ego. Poddani oszaleli ze szczęścia na wieść, że ich ulubienica spodziewa się dziecka. Jednak nie wszyscy darzą ją taką sympatią…

 • Katarzyna Herman: Coraz szybciej, mniej poetycko i bardziej dosłownie

  - To nie jest łatwa rola - mówi o swojej serialowej bohaterce Katarzyna Herman. - Kornelia zakochała się w dużo młodszym mężczyźnie, a takie związki są piętnowane - dodaje gwiazda "Barw szczęścia".

 • Kozidrak: Samolot to nie fanaberia

  Nie mam odrzutowca. Zaledwie "mały samolot" - mówi Beata Kozidrak, chcąc udowodnić, że wcale nie jest zmanierowaną gwiazdą.

 • "Selma" : I have a dream

  Ava DuVernay była o krok, by zapisać się w historii kina jako pierwsza afroamerykańska reżyserka nominowana do Oscara za reżyserię. "Selma" to film nie najlepszy w tegorocznym oscarowym zestawieniu, ale z pewnością wart uwagi.

 • Górniak odmówiła przez... zasłony?

  Na temat fanaberii Edyty Górniak krążą prawdziwe legendy. Czy jej występ z Jose Carrerasem dojdzie do skutku?

 • Piotr Garlicki skończył 70 lat!

  Piotr Garlicki ("Na dobre i na złe"), świętował 15 czerwca 70. urodziny oraz 15. rocznicę powrotu do Polski z trwającej 15 lat emigracji.

 • Janiak tłumaczy się z "damskich" butów

  Olivier Janiak lubi nosić na sobie fanaberie projektantów. Przykład widoczny był na premierze jednego z filmów, gdzie prezenter pojawił się w "damskich", wysokich kozaczkach. Czy trafi do rubryki, w której jego żona krytykuje innych znanych celebrytów?

 • Jan Paweł II, Edward Snowden i seksowny świadek koronny

  W piątek, 15 maja, na ekrany polskich kin wejdą aż trzy dokumenty, w tym nagrodzony Oscarem "Citizenfour" i opowiadający o Janie Pawle II "Apartament". Najgłośniej mówi się jednak o hollywoodzkich komediach: "Gorącym pościgu" oraz "Pitch Perfect 2".

 • Karolina Malinowska ma dość. Chce wyjechać z Polski!

  Modelka od 12 lat jest żoną dziennikarza i prezentera Oliviera Janiaka, z którym ma trójkę dzieci: 6-letniego Fryderyka, 4-letniego Christiana i 2-letniego Juliana. Nie ukrywa, że jest zmęczona siedzeniem w domu i chciałaby choć na kilka dni wyrwać się z szarej, wrednej rzeczywistości. Na urlop zabrałaby jednak... męża i dzieci. - Wyjechanie samemu to fanaberia, taki dziwny fetysz - mówi...

 • Blue Cafe: "Fanaberia" z dodatkami

  W sobotę, 15 marca, na półkach sklepowych pojawi się specjalna, dwupłytowa edycja albumu "Fanaberia" grupy Blue Cafe. Na albumie znajdą się trzy dodatkowe utwory oraz kilka teledysków zespołu.

Zdjęcia na temat: fanaberia
Wideo na temat: fanaberia
 • Anna Wendzikowska: Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia

  jest fanaberia. To wszystko jest uzasadnione i wyważone, poparte przemyśleniami, argumentami - mówi dziennikarka. Jak dodaje, nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej wypowiedź może być tak szeroko

 • Decyzja o porodzie przez cesarskie cięcie to nie fanaberia!

  Anna Wendzikowska twierdzi, że decyzję o urodzeniu dziecka przez cesarskie cięcie podjęła świadomie, znając swoje możliwości i stopień odporności na ból. Przyznaje również, że nie zwraca uwagi na krytyczne komentarze na temat jej wypowiedzi w programie Dzień Dobry TVN.

 • "Drogi wolności": Odcinek 4.

  Koniec listopada 1918 rok. Siostry Biernackie organizują redakcyjnego Sylwestra, na którego zapraszają czytelników. Ich nowy wydawca, Karol Doster, jest sceptyczny wobec tego pomysłu i umywa ręce, gdy okazuje się, że ktoś podkupił lokal wynajęty na przyjęcie. Lala sprzeciwia się organizacji Sylwestra w hotelu Franciszki Woydowicz, co jej siostry traktują jak fanaberię. W noc sylwestrową nieoczekiwanie właśnie Franciszka udziela jej wsparcia. Alina jest zaaferowana wieściami z Poznania, do...

Dyskusje na temat: fanaberia
 • Re: "Chirurdzy": Małe szczęście

  Zabroń ludziom posiadania dzieci, najlepiej ustawą. Co cię obchodzi jej wybór? Jest zdrowa, ma zabezpieczenie finansowe, pewnie bliskich, którzy przejmą obowiązki na wypadek jej śmierci lub trwałego kalectwa. Przypominam, że młodzi rodzice też czasami umierają, też giną w wypadkach. Tak się czasami zdarza. Skąd wiesz czy to fanaberia? Na filmie widać, że z jej oczu bije szczęście, a dziecko jest

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Ma...

  Jakbym wstawiła swoje zdjęcie sprzed 10 lat, to też by była wpadka :))) Ludzie moda zmienia się błyskawicznie, amoże to zdjęcie jest z jakiejś jajcarskiej imprezy ? Coś co jest wyjęte z kontekstu najłatwiej obśmiać . Pozdawiam wszystkich ze starych zdjęć :)))

 • Re: Nawet niejedna! W tym przypadku złośliwi...

  No i jaka to wpadka ?? Bezsensu się czepiacie.