• Informacje na temat:

  fani kotka

Artykuły na temat: fani kotka
 • "Alternatywy 4": Jak Kotek z Kołkiem

  Kto wie, może dźwigowy Kotek, którego Kazimierz Kaczor grał u Stanisława Barei, był miłym człowiekiem? Niestety, nie mogliśmy się o tym przekonać – konieczność dzielenia mieszkania z Kołkiem sprawiała, że stawał się złośliwy.

 • Pielęgniarki wodzą na pokuszenie

  Co łączy Sławomira Kryńskiego, reżysera komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" z producentami lateksowej bielizny i japońskimi twórcami gier wideo? Wszyscy oni dobrze wiedzą, że nic tak skutecznie nie podgrzewa atmosfery, jak seksowne pielęgniarki w akcji!

 • Karl Lagerfeld żeni się ze swoją... kotką

  ...77-letni projektant chce, by uroczystość odbyła się we Francji. W jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że nie widzi świata poza kotką i nigdy wcześniej jego uczucia wobec zwierzaka nie były tak silne, jak obecnie. Jego wybranka ma aż trzy opiekunki. Każda z nich skrupulatnie zapisuje, co kotka robiła podczas nieobecności swojego "narzeczonego" - w ciągu 9 miesięcy nazbierało się notatek na...

 • Testament: DVD z Londynu

  Choć od wydania "The Gathering", ostatniej studyjnej płyty Testament minie niebawem siedem lat, amerykańscy thrashmetalowcy nadal wydają się grać z fanami w kotka i myszkę, proponując kolejne, tym razem już piąte wydawnictwo DVD. Materiał zatytułowany "Live In London" ukaże się 1 listopada, nakładem Eagle Rock Entertainment.

 • Stachursky zrozpaczony! Tego się nie spodziewał! "Fatalna wiadomość"

  Stachursky (49 l.) powoli daje o sobie zapomnieć. Niegdyś był na szczycie, ale teraz niewiele się o nim wspomina. Niedawno wokalista podzielił się z fanami smutną nowiną – zaginęła jego ukochana kotka.

 • Jarocin: Festiwal rozpoczęty

  Koncertem zespołu Mass Kotki z Warszawy rozpoczął się w piątek, 3 czerwca, w Jarocinie (woj. wielkopolskie) "Jarocin PRL Festiwal". W miejscowym amfiteatrze w pierwszym dniu zagra w sumie 15 zespołów, z których dwa najlepsze wystąpią w nagrodę w sobotę, w wielkim koncercie na miejscowym stadionie, którego gwiazdami będą Armia, Dezerter, Variete, Kobranocka, Dżem i TSA.

 • Kasia Tusk (30 l.) poinformowała swoje fanki o śmierci ukochanego kotka. Była do niego bardzo przywiązana, więc trudno jej się pogodzić z tym, że Pempuszki już nie ma.

 • Neila Tennanta, wokalistę duetu Pet Shop Boys, bawi zachowanie fanów, którzy śledzą każdy ruch grupy.

 • "Gra o tron": Kit Harington zdradził tajemnicę?

  Fani Jona Snowa mogą odetchnąć. Ulubiony bohater widzów najprawdopodobniej powróci w 6. sezonie. Wspomniał o tym sam Kit Harrington.

 • Ryzykowny krok Edyty Górniak?

  Walentynkowy prezent dla swoich fanów przygotowała Edyta Górniak - 14 lutego ukazała się oczekiwana płyta "My". U nas możecie posłuchać nowego singla "Nie zapomnij".

Zdjęcia na temat: fani kotka
Wideo na temat: fani kotka
 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....