• Informacje na temat:

  fani reggae

Artykuły na temat: fani reggae
 • Marzena Kipiel-Sztuka: Papierosy palę jeden za drugim, trzy paczki dziennie!

  Marzena Kipiel-Sztuka (48 l.) lubi swoje skromne życie w Legnicy. Jak mówi, nie jest zainteresowana celebrytką walką o sławę. Pogodzona ze swoimi ograniczeniami i słabościami, zamiast szlifować kroki w "Tańcu z gwiazdami", woli beztrosko tańczyć reggae na działce.

 • Bednarek "Chwile jak te". Fani krytykują: "Tani pop"

  "Chwile jak te" to najnowszy utwór grupy Bednarek, który zapowiada szykowany na początek 2015 roku album formacji dowodzonej przez Kamila Bednarka.

 • Bednarek miał operację

  ...miejscowości Lipki sprawił, że niszowa muzyka stała się w Polsce tak popularna? K.B.: - Sam nie wiem. Okazuje się, że reggae przypadło do gustu Polakom. A ja teraz cieszę się z tego, że mogę trochę powalczyć ze stereotypami. Starsi ludzie kojarzą reggae głównie z Jamajką, Bobem Marleyem i marihuaną. Czyli przyznajesz, że reggae nie musi oznaczać palenia marihuany? K.B.: - Oczywiście, że nie...

 • 2Tm2,3 powraca: Nowa płyta "Źródło" w marcu

  Siedem lat musieli czekać fani na nową studyjną płytę grupy 2Tm2,3, którą współtworzą muzycy znani z m.in. Luxtorpedy, Armii czy Maleo Reggae Rockers.

 • Kolejni artyści poruszeni tragedią

  ...dotknęła ta nieprawdopodobna katastrofa". Maleo Reggae Rockers: "Jak wszyscy Polacy łączymy się w modlitwie za ofiary tragicznej katastrofy w Smoleńsku koło Katynia, symbolu polskiego męczeństwa. To...

 • "Must Be The Music": Bapu z dziką kartą z Facebooka

  Łącząca ska, reggae i punk grupa Bapu uzupełniła skład finału ósmej edycji "Must Be The Music" dzięki dzikiej karcie od fanów programu na Facebooku.

 • Serialowy przewodnik

  ...koncert reggae. W końcu Basia przyznaje, że go zaprosiła. Potem przychodzi Daniel... odc. 816 Marta dopinguje Roberta, by też zaczął szukać pracy. Ona właśnie wybiera się na rozmowę do redakcji...

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • MTV EMA Pre-Party 2014 za nami. Zobacz, co się działo!

  4 listopada w Warszawie odbyła się impreza poprzedzająca wielką galę MTV Europe Music Awards. W Soho Factory bawili się m.in. Doda, Margaret, Grzegoż Hyży, Natalia Siwiec, Saszan, wreszcie Dawid Kwiatkowski, który w Glasgow powalczy o nagrodę Najlepszego Artysty Światowego.

 • Cieszanów Rock Festiwal 2015: Pablopavo razy trzy

  Tegoroczna edycja Cieszanów Rock Festival odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia. Poznaliśmy pierwszych wykonawców tej imprezy.