• Informacje na temat:

  fanka serialu

Artykuły na temat: fanka serialu
 • "M jak miłość": Fanka ma rolę!

  ...– Sama jestem ciekawa, jak rozwinie się ten wątek – mówi Julita Fabiszewska. Gwiazda pop właśnie dołączyła do obsady serialu.

 • Magdalena Schejbal o serialu "Gra o tron"

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO "Gra o tron". Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

 • "Wspaniałe stulecie": Kochają się w życiu i serialu

  Tureckie produkcje, jak "To moje życie!", "Imperium miłości" czy "Sezon na miłość" nie narzekają na brak widzów. "Wspaniałe stulecie" bije rekordy oglądalności. Pewna fanka napisała w sieci, że nie(...) czoła. Tak przed wiekami pozdrawiali sułtana Sulejmana jego synowie i tak postępuje mały Kaan ze swoim dziadkiem w serialu "Tysiąc i jedna noc". W wielu przypadkach rodzice nadal podejmują decyzje za...

 • Benedict Cumberbatch będzie ojcem

  Dwa miesiące po wstrząsającej dla fanek Benedicta Cumberbatcha informacji o zaręczynach gwiazdora serialu "Sherlock", miłośniczki talentu i urody brytyjskiego aktora muszą przełknąć kolejną gorzką pigułkę - narzeczona gwiazdora jest w ciąży.

 • Narodziny córki Lewandowskich wywołały ogólnonarodowe poruszenie, które udzieliło się przede wszystkim mediom. Mała Klara jest już na świecie, ale nie oznacza to, że to koniec serialu z udziałem tej słynnej pary. Anka już postanowiła o to zadbać. Zaledwie pięć dni po porodzie "fit mama" wróciła do "pracy" w internecie. Na Facebooku zamieściła wpis z kolejnymi cennymi poradami.  Tym razem...

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

 • Patrycja Pająk do fanki: Jesteś niedorozwinięta, szmato!

  ..." w odcinku serialu TVN "Szpital", nagrać koszmarnego singla. Ostatnio wystąpiła też w teledysku innej "równie znanej" piosenkarki, Beaty Bibi Fesser (!). To wystarczyło, aby na facebooku dorobić się(...) chyba dodawać, że "celebrytce od implantów" to się nie spodobało! "Chyba jesteś niedorozwinięta umysłowo koleżanko" - stwierdziła. Gdy fanka zaczęła się bronić, że każdy ma prawo do wyrażania własnych...

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  - Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • „Gra o tron”: Magdalena Schejbal wielką fanką

  Magdalena Schejbal jest wielką fanką serialu HBO „Gra o tron”. Przyznaje, że zazdrości występującym w nim aktorom tak fascynującej przygody. Twórców serialu ceni natomiast za odwagę i brak kompleksów. Chciałaby też, aby tego typu serial powstał w Polsce, choć wątpi, by mogło to wkrótce nastąpić.

 • Apel twórcy "Breaking Bad": Przestańcie rzucać pizzę!

  Twórca serialu "Breaking Bad", Vince Gilligan, zaapelował do fanów show, aby przestali wrzucać pizzę na dach domu Waltera White'a. Miłośnicy produkcji stacji AMC, nawiązując do jednego z wątków serialu, zakłócają bowiem codzienne życie właścicielki posesji.

Zdjęcia na temat: fanka serialu
Wideo na temat: fanka serialu
Dyskusje na temat: fanka serialu