• Informacje na temat:

  fanki jonas brothers

Artykuły na temat: fanki jonas brothers
 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Trzech braci i mdlejące fanki

  Kiedy wychodzą na scenę, słychać jedynie przeszywający pisk. Zaczynają śpiewać - pisk staje się jeszcze intensywniejszy. Poznajcie Jonas Brothers, nowych idoli nastolatek.

 • Zazdrosne fanki nie dają jej żyć

  Demi Lovato, główna bohaterka musicalu "Camp Rock", nie spodziewała się, że udział w jednym projekcie z braćmi Jonasami może być aż tak brzemienny w skutkach.

 • Zaskakujące zaręczyny młodego idola

  Kevin Jonas z grupy Jonas Brothers zaskoczył swoje fanki, niespodziewanie prosząc o rękę swoją dziewczynę Danielle Deleasa.

 • Nastolatka popłakała się z rozpaczy!

  Młoda fanka zespołu Jonas Brothers bardzo emocjonalnie zareagowała na spotkanie ze swoim idolem Kevinem Jonasem, choć młody gwiazdor nie raczył nawet pozdrowić dziewczynki.

 • Jonas Brothers jak heroina

  Nastolatkowie potrafią skutecznie zarazić dorosłych swoimi idolami. Dowód? Prestiżowy magazyn "Rolling Stone" umieścił amerykański zespół Jonas Brothers na okładce najnowszego numeru. Wewnątrz znalazł się obszerny artykuł na ich temat.

 • Jonas Brothers: Już nie tacy grzeczni, już nie tacy popularni

  Pierwszy od trzech lat singel grupy Jonas Brothers został przyjęty bardzo chłodno.

 • Idol nastolatek wziął ślub!

  Kevin Jonas z zespołu Jonas Brothers złamał serca milionom fanek na całym świecie.

 • Zerwał z nią w 25 sekund

  Piękna wokalistka country Taylor Swift opowiedziała o tym, w jaki sposób zerwał z nią Joe Jonas, gwiazda zespołu Jonas Brothers.

 • Dziewictwo? Nie uda im się

  Brytyjska wokalistka Adele powątpiewa w przyrzeczenie braci Jonas - Nick, Kevin i Joe chcą być prawiczkami aż do ślubu, noszą nawet specjalne pierścienie czystości.

Wideo na temat: fanki jonas brothers
 • Bracia

  Film "Bracia" to historia miłosnego trójkąta, który połączył Natalie Portman, Tobeya Maguire'a i Jake'a Gyllenhaala, trzy hollywoodzkie gwiazdy młodego pokolenia w kreacjach na miarę Oscara. Przejmująca, trzymająca w napięciu opowieść o pułapkach miłości, trudnych wyborach, pożądaniu i wielkiej namiętności. "Bracia", długo oczekiwany film Jima Sheridana, reżysera sześciokrotnie nominowanego do Oscara, to prawdziwy emocjonalny rollercoaster. W filmie usłyszymy muzykę grupy U2. Pewnego dnia...

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Horsemen- Jeźdźcy Apokalipsy

  Dennis Quaid, znany z filmu "Pojutrze", w mrocznym thrillerze producenta "Transformers" i "Armagedonu". Będzie on musiał stawić czoła mordercy, który wydaje się podążać biblijną drogą Czterech Jeźdźców Apokalipsy: Wojny, Głodu, Zarazy i Śmierci. Niesamowite zwroty akcji powodują, że niczego nie można przewidzieć, niczego nie można być pewnym... Od śmierci żony twardy gliniarz, Aidan Breslin (Dennis Quaid) coraz bardziej wyraźnie oddala się od swoich dwóch synów Aleksa (Lou Taylor Pucci) i...