• Informacje na temat:

  fanki w histerię

Artykuły na temat: fanki w histerię
 • ​"Breaking Bad": Aaron Paul dzwoni do fanów

  Nie często zdarza się, że gwiazdy z własnej woli kontaktują się z fanami. Gwiazda "Breaking Bad" jest na tym polu wyjątkiem i to dość spektakularnym.

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • "Dwóch i pół": Jak się kręci seriale w Hollywood?

  ...popowymi hitami, bo w przerwie do zabawy widzów przyłączył się sam Ashton Kutcher, znów wywołując niemal zbiorową histerię fanek. Gdy jednak kierownik planu krzyknie "zaczynamy", nikt, nawet gwiazdy...

 • Młody gwiazdor oszukał fanki?

  Piosenkarz Justin Bieber "zrobił w konia" najwierniejsze wielbicielki.

 • Serialowy przewodnik

  ...na miłość". Żona Ferdynanda dochodzi do wniosku, że wiele ją łączy z główną bohaterką serialu, Danutą. Tymczasem rozchodzi się plotka, że ta postać ma umrzeć. Jej fanki popadają w rozpacz... Oglądasz...

 • Fanki 16-latka grożą jej śmiercią!

  Kim Kardashian osobiście mogła przekonać się o fanatycznym oddaniu fanek piosenkarza Justina Biebera. Wielbicielki 16-letniego gwiazdora zagrozili jej bowiem śmiercią!

 • Justin Bieber namierzył fankę

  17-letni kanadyjski gwiazdor postanowił zrobić niespodziankę swojej wiernej fance, której nie udało się zdobyć biletu na koncert wokalisty.

 • Nastoletnie fanki zespołu w szpitalu!

  Sześć kanadyjskich nastolatek trafiło do szpitala po tym, jak przez kilkadziesiąt godzin oczekiwały na mrozie na przyjazd brytyjskiego boysbandu One Direction.

 • Nastolatka popłakała się z rozpaczy!

  Młoda fanka zespołu Jonas Brothers bardzo emocjonalnie zareagowała na spotkanie ze swoim idolem Kevinem Jonasem, choć młody gwiazdor nie raczył nawet pozdrowić dziewczynki.

 • Enrique Iglesias nie tylko łamie serca i doprowadza rzesze fanek na koncertach do histerii. Syn słynnego Julio potrafi również szokować. W jego najnowszym wideoklipie wystąpi gwiazda filmów porno.

Wideo na temat: fanki w histerię
 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Histeria - Romantyczna historia wibratora

  W XIX wieku, okresie wynalazków, pewien mężczyzna wszczął poszukiwania medycznego sposobu leczenia neurotycznych kobiet i przypadkiem "zelektryzował" nasze życie erotyczne na zawsze. Histeria to lekka, romantyczna komedia oparta na zaskakującej historii doktora Mortimer Granville, który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku, w szczytowym okresie wiktoriańskiej pruderii i u zarania wieku elektryczności. W Londynie, młody lekarz...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...