• Informacje na temat:

  fanki załamane

Artykuły na temat: fanki załamane
 • Weroniu. Nie przyjmuję.." (pisownia oryginalna).  Ciężko powiedzieć jaka była historia znajomości fanki z Edytą, ale widać, że śmierć dziewczyny mocno wstrząsnęła diwą. 

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Arkadiusz Nader boi się o ukochaną! Prześladuje go fanka!

  Arkadiusz Nader (52) nie może sobie darować, że jakiś czas temu w jednym z supermarketów na warszawskim Bródnie wdał się w rozmowę z tajemniczą brunetką...

 • 6-letnia fanka Justina Biebera nie żyje

  Dziewczynka, która po spotkaniu ze swoim idolem mówiła o sobie pani Justin Bieber, przegrała walkę z rakiem mózgu.

 • Ryszard Rynkowski załamał się po śmierci żony. Kolejna miłość przyszła niespodziewanie

  Kiedy Ryszard Rynkowski (64 l.) stracił ukochaną żonę, nie wierzył, że jeszcze może być szczęśliwy. Jednak pewnego dnia na drodze artysty stanęła... fanka Edyta (43 l.)!

 • Mariah Carey: Duet ze Steviem Wonderem?

  Mariah Carey przygotowuje się do nagrania piosenki w duecie ze słynnym Steviem Wonderem. Wokalistka przyznaje, że zawsze była jego wielką fanką, ale dotąd nie miała odwagi zaproponować mu współpracy.

 • Filip Bobek załamany: Żałuję, że zostałem aktorem!

  Filip Bobek (32 l.) jest rozczarowany wyborem zawodu. Chyba spodziewał się, że jego kariera rozwinie się nieco inaczej...

 • US5 w czwórkę!

  Chris Watrin oficjalnie opuścił popularny boysband US5, mający wielu fanów (a głównie fanek) w naszym kraju. Powodem odejścia jest depresja wokalisty.

 • Teściowa Boruca jest załamana

  Teściowa Artura Boruca, Barbara Modrzewska, przerwała milczenie i udzieliła gorzkiego wywiadu jednemu z magazynów. Nie ukrywa, że bardzo zawiodła się na swoim zięciu po tym, jak zostawił jej córkę, wnuczka i odszedł do kochanki, Sary Mannei.

 • Parker jako ikona feminizmu

  Znana feministka Gloria Steinem przyznała, że jest fanką Sarah Jessiki Parker. Aktorka wcieli się w rolę Steinem w budzącym wiele emocji filmie "Lovelace" - historii gwiazdy filmów porno Lindy Lovelace. Parker zastępi w obsadzie Demi Moore.

Wideo na temat: fanki załamane
 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!