• Informacje na temat:

  fantastyczna przygoda

Artykuły na temat: fantastyczna przygoda
 • Maryla Rodowicz przeżyła chwile grozy w Dubaju!

  70-letnia Maryla Rodowicz chciała przeżyć fantastyczną przygodę w Dubaju. Ale z pewnością nie o taką dawkę wrażeń jej chodziło...

 • Twórcy "Shreka" i "Kung Fu Pandy" połączyli siły

  Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), przedstawiają wysokobudżetową ekranizację jednej z najukochańszych książek wszech czasów - "Małego Księcia" Antoine'a de Saint Exupéry'ego.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kłócili się na planie show TVN-u?

  ...będzie to fantastyczna przygoda. Wraz z innymi uczestnikami wyjechali do Indii, a ich zadaniem było pokonanie określonej trasy w jak najkrótszym czasie. To nie wszystko! Musieli też przeżyć za(...)". "Gosia liczyła, że ta przygoda scali ich związek, a stało się inaczej. Często się kłócili i obwiniali nawzajem, gdy coś im nie poszło. Atmosfera była bardzo nerwowa. Chyba trochę za poważnie podeszli do...

 • Twórca "Kung Fu Pandy" pokazał światu "Małego Księcia"

  W ramach pokazu specjalnego na festiwalu w Cannes, Studio Paramount Animation ("Rango", "Przygody Tin Tina") oraz nominowany do Oscara Mark Osborne ("Kung Fu Panda"), zaprezentowali światu "Małego Księcia". Wysokobudżetowa ekranizacja jednej z najukochańszych książek wszech czasów autorstwa Antoine'a de Saint Exupéry'ego zdobyła uwagę i uznanie krytyków. To piękny i czarując film, mocny kandydat do tytułu animacji roku - mogliśmy przeczytać w pierwszych recenzjach.

 • Meghan Markle i książę Harry musieli zmienić swoje plany! Tego nikt się nie spodziewał!

  Miały być egzotyczne przygody, a będzie skromna Kanada. To właśnie tam swój miesiąc miodowy spędzą książę Harry i księżna Meghan. Skąd taka nagła zmiana planów?

 • "Taniec z gwiazdami" [6. odcinek]: Kto opuścił program?

  Po szóstym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu musiała zakończyć... Nie, tym razem było inaczej i nikt nie odpadł. Za to w tanecznym show po raz pierwszy jurorzy przyznali jednej z par 40 punktow! Wielkie emocje czekają nas za tydzień. Dlaczego?

 • "Podróż za jeden uśmiech": Nauka samodzielności

  Myśl o tym serialu u wielu widzów wywołuje szeroki uśmiech. Chyba każdy z nas chciałby przeżyć taką przygodę.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • "M.A.S.H": Wojna na wesoło

  Zaczęło się od filmu w reżyserii Roberta Altmana, który powstał na kanwie powieści "MASH: A Novel About Three Army Doctors" Richarda Hookera. "MASH" to angielski skrót nazwy Mobilny Wojskowy Szpital Chirurgiczny. Ogromny sukces Opowieść o przygodach chirurgów ze szpitala polowego podczas wojny koreańskiej, spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem widzów. Produkcja zdobyła Złotą Palmę na...

 • Janusz Chabior: Polski doktor House?

  Stroni od bankietów i nie gości w prasie plotkarskiej. Janusz Chabior na sympatię widzów zapracował charyzmatycznymi rolami na ekranie. Czy aktor chciałby zagrać polskiego doktora House'a?

Zdjęcia na temat: fantastyczna przygoda
Wideo na temat: fantastyczna przygoda
 • Halejcio chwali się egzotycznym urlopem

  Po raz pierwszy od kilku lat znana z "Pierwszej miłości" Klaudia Halejcio wybrała się na długi urlop. Celebrytka wypoczywała, zwiedzając Indonezję. - Nawet nie wierzyłam, że się uda. Odpoczęłam, byłam w Indonezji, zwiedziłam Bali, Lombok, Gili, przeżyłam fantastyczną przygodę – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Piotr Głowacki: Spełniają się moje marzenia

  kamerą stanął brytyjski operator Michael Coulter, autor zdjęć do takich światowych hitów, jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Notting Hill” i „To właśnie miłość”. – Jest to świetna przygoda filmowa ze