• Informacje na temat:

  far east movement

Artykuły na temat: far east movement
 • Egzekucja seksownej Brytyjki w surrealistycznym klipie

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk ilustrujący singel "Wonderland" 24-letniej brytyjskiej wokalistki Natalii Kills.

 • Seksowna Brytyjka nie chciała być księżniczką

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Mirrors" 24-letniej Natalii Kills. Piosenka zapowiada pierwszą solową płytę wokalistki. Album "Perfectionist" ukaże się w kwietniu.

 • Mieszko zabrał się za Lady GaGę

  Mieszko z Grupy Operacyjnej publikuje w prezencie dla swoich fanów płytę za darmo! Z oficjalnej strony duetu można pobrać kompilację pt. "Król Densfloru".

 • Selena Gomez poprowadzi galę MTV EMA 2011

  Amerykańska wokalistka Selena Gomez stanęła przed poważnym wyzwaniem. Czy 19-latka poradzi sobie z prowadzeniem prestiżowej gali Europe Music Awards?

 • Maroon 5 i Linkin Park przegrali z...

  Nieoczekiwanie najlepiej sprzedającą się płytą w Stanach Zjednoczonych został album "You Get What You Give" countrowej grupy Zac Brown Band. Zespół dowodzony przez, co nietrudno zgadnąć, Zaca Browna jeszcze nigdy nie był tak wysoko na liście "Billboardu".

Wideo na temat: far east movement
 • Z dala od zgiełku

  Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Trzech z nich rywalizuje o jej względy, co prowadzi do nieuchronnego konfliktu.

 • W drodze do Jah

  Reggae od pokoleń odciska swe piętno na europejskiej scenie muzycznej. Jednak mało kto wie, że jego przesłanie ma charakter zarówno polityczny, jak i duchowy. Reggae łączy w sobie bunt, muzykę i potrzebę religijności. Chodzi o to, aby poprzez muzykę głosić uduchowiony przekaz oraz idee ruchu Rastafari. W reggae liczy się dążenie do wolności, duchowa obietnica zbawienia i nadzieja na lepszy świat. Film portretuje dwóch najpopularniejszych europejskich muzyków uprawiających ten gatunek muzyki:...

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...