• Informacje na temat:

  farbowanymi włosami

Artykuły na temat: farbowanymi włosami
 • Pamela Anderson: Nie wiem, jaki jest mój prawdziwy kolor włosów

  Pamela Anderson (48 l.) nie rozstaje się z farbą do włosów!

 • Christina Hendricks została blondynką!

  Jedna z najbardziej ikonicznych rudych gwiazd Hollywood, Christina Hendricks, została blondynką!

 • Krzysztof Krawczyk: Żona farbuje mi włosy!

  Popularny piosenkarz, mimo swojego wieku cieszy się gęstymi, ciemnymi włosami, których mógłby mu pozazdrościć niejeden mężczyzna. Okazuje się, że nie jest to zasługa natury, a efekt pieczołowitego dbania o nie i specyficznych "zabiegów". Krzysztof Krawczyk (67 l.) wyznaje zasadę, że siwe włosy na scenie nie przystoją, dlatego każdy biały włos jest skrzętnie przez niego zakrywany. "Ja jestem...

 • "Gra o tron": Problemy ze statystami

  Popularny serial "Gra o tron" wrócił do pięknego chorwackiego Dubrownika nad Morzem Adriatyckim, ale producenci mają problem, bowiem statyści są... za wysocy. Potrzebnych jest aż dwa tysiące ludzi.

 • To najgorsza fryzura Kingi Rusin! Kolor jak u Wiśniewskiego!

  Kinga Rusin (46 l.) opowiedziała o swojej przygodzie z farbowaniem włosów...

 • Farbował włosy do serialu

  Sześć lat po zakończeniu zdjęć do kultowego serialu "Przyjaciele" fani Matta LeBlanca znanego z roli Joey'a mogą się zdziwić widząc, że ma on kompletnie siwe włosy.

 • Książe William farbuje włosy?

  W najnowszym wydaniu magazynu "Hello!" na okładce prezentuje się ulubieniec Brytyjczyków - Książe William . Brytyjskie media mają dylemat - farbował, czy nie farbował włosów?

 • "Wiśnia" znów się farbuje!

  Czarny, czerwony, zielony, różowy, ponownie czerwony... Kolory włosów Michała Wiśniewskiego zmieniają się jak w kalejdoskopie. Teraz lider Ich Troje ponownie się przefarbuje.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska też ma zakaz!

  W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że Katarzyna Cichopek dostała zakaz od produkcji serialu, który dotyczy... farbowania włosów. Okazuje się, że obostrzenia objęły też seniorkę rodu Mostowiaków!

 • "Skóra głowy dosłownie mi płonie"

  Piosenkarka Lady Gaga słono płaci za ciągłe farbowanie włosów.

Zdjęcia na temat: farbowanymi włosami
Wideo na temat: farbowanymi włosami
 • Papryka, sex i rock'n'roll

  Rodzice Miklósa Fenyö wracają na komunistyczne Węgry w połowie lat sześćdziesiątych, kiedy wszyscy inni uciekają na Zachód. Dla zbuntowanego Mikiego, ubranego w hawajską koszulę i z idealnie wystylizowanymi włosami, powrót z Ameryki i życie pod kontrolą komunistycznej dyktatury oznacza dramat. Jego dawni, węgierscy przyjaciele nie wiedzą co zrobić z jego pstrokatymi ciuchami, dziwnym, amerykańskim akcentem i kolekcją Buddy'ego Holly. Jego miłość z dzieciństwa traktuje go chłodno i z...

 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Zaplątani

  Pełna przygód i niespodziewanych zwrotów akcji opowieść o dziewczynie, która miała najdłuższe włosy na świecie. Złotowłosa księżniczka została porwana jako dziecko z zamku swoich rodziców i uwięziona w samotnej wieży. Teraz jest już nastolatką, która z pomocą pewnego złodziejaszka ucieka na wolność i wyrusza w niesamowitą podróż. Razem ze swoim nowym pomocnikiem musi zmierzyć się nie tylko z groźnym pościgiem, ale także z? burzą blond włosów.

Dyskusje na temat: farbowanymi włosami