• Informacje na temat:

  farell

Artykuły na temat: farell
 • Pomogli córce zmarłego aktora

  Johnny Depp, Colin Farell i Jude Law przekazali wszystkie pieniądze, jakie otrzymali za film pod tytułem "The Imaginarium of Dr. Parnassus" córce zmarłego tragicznie Heatha Ledgera - Matyldzie.

 • Alicja Bachleda-Curuś stosuje się do rzekomych zakazów Colina? Oto prawda!

  ...kwotę 100 tys. zł miesięcznie.  Aby jednak Colin Farell nie zakręcił kurka z kasą, góralka musi ponoć spełnić szereg warunków - m.in. nie wolno jej wrócić na stałe do Polski, o czym rzekomo marzy...

 • Nowy album Perry'ego Farella

  Perry Farell, lider legendarnych grup Jane's Addiction i Porno For Pyros, podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Virgin Records, która wyda jego nagrywany właśnie pierwszy solowy album, zatytułowany roboczo "The Diamond Jubilee"

 • 400 osób uczciło pamięć aktorki

  Colin Farrell, Michael Caine, Elton John i około 400 innych znakomitości uczciło pamięć zmarłej 23 marca bieżącego roku gwiazdy kina, Elizabeth Taylor.

 • Salma Hayek uwodzi Colina Farrella

  Salma Hayek ( "Frida" , "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" ) wystąpi w filmie "Ask the Dust" opartym na powieści "Pył" Johna Fante. Projekt opowiada o skromnym pisarzu włoskiego pochodzenia, który w czasach Wielkiego kryzysu marzy o literackiej karierze. W postać głównego bohatera wcieli się Irlandczyk Colin Farell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" , "Rekrut" ).

 • Perry Farrell: Dumny tata i uliczny grajek

  Perry Farrell, lider reaktywowanego niedawno zespołu Jane's Addiction, sprawił nie lada prezent swemu rocznemu synkowi o imieniu Ezra. Razem ze sławnym tatą stał się on bohaterem programu telewizyjnego "The Jimmy Kimmel Show".

 • Elizabeth Taylor została pochowana

  Elizabeth Taylor, legendarna brytyjsko-amerykańska aktorka filmowa, została pochowana w nocy z czwartku na piątek (24/25 marca) czasu polskiego na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, na przedmieściach Los Angeles.

 • Święta przed telewizorem

  Okres wielkanocny jest niewątpliwie czasem, który większość z nas spędza w domu z rodziną. Świąteczne dni są jednak długie - i nie da się ukryć, że znaczna ich część upływa nam przed telewizorem - dlatego z myślą o was przygotowaliśmy przewodnik, w którym umieściliśmy najatrakcyjniejsze pozycje z ramówek poszczególnych stacji.

Zdjęcia na temat: farell
Dyskusje na temat: farell