• Informacje na temat:

  farfał

Artykuły na temat: farfał
 • Hanna Lis załatwiła mężowi pracę w TVP. Wygadał się...

  ...w 2012 roku po tym, jak w kwietniu 2009 ówczesny prezes TVP Piotr Farfał rozwiązał z nią umowę o pracę, podając jako powód "poważne naruszenie zasad etyki dziennikarskiej" przy produkcji "Wiadomości".

 • Farfał i milionowe umowy

  Na kilkadziesiąt godzin przed swoim odwołaniem, p.o. prezes TVP Piotr Farfał podpisał porozumienie z trzema organizacjami kombatanckimi - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Kammel wyrzucony z TVP

  Jak podaje rzecznik stacji, Daniel Jabłoński, kontrakt rozwiązano 8 maja za porozumieniem stron. Według "Presserwisu", decyzję o rozstaniu TVP z popularnym prezenterem podjęli p.o. prezes TVP Piotr Farfał i dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak. Pracę straciła niedawno również partnerka prezentera, Katarzyna Niezgoda, wiceprezes Pekao SA. Jako szefowa pionu...

 • Farfał podejmuje kroki prawne

  Pełniący obowiązki prezesa TVP Piotr Farfał poinformował w oficjalnym oświadczeniu, że podejmie kroki prawne w związku z wtorkową publikacją Gazety Polskiej pt. "Farfał: czarne małpy nic nie potrafią".

 • Lis: Nie odejdę z TVP

  Informacji. Oznacza to, że Zawłocka właśnie Urbańskiego, a nie Piotra Farfała uznaje za legalnego prezesa telewizji. To Urbański odsunął Hannę Lis od prowadzenia "Wiadomości" w połowie grudnia, bo nie podobała się PiS-owi, natomiast Farfał chce, by wróciła na wizję jak najszybciej. Przypomnijmy, że od 19 grudnia w TVP funkcjonują dwa zarządy. Stary z Andrzejem Urbańskim, Sławomirem Siwkiem i Marcinem...

 • Farfał walczy o TVP

  Jeszcze kilka tygodni temu Piotr Farfał zapewniał media, że nie jest przyspawany do stołka prezesa TVP. Od kilku dni cała Polska obserwuje jednak, jak trudno jest mu rozstać się z gmachem na Woronicza. Teraz składa politykom kolejne propozycje.

 • Kammel wraca do TVP?

  .... Przypomnijmy, że to prezes Piotr Farfał i dyrektor TVP 2 Wojciech Pawlak podjęli decyzję o rozwiązaniu umowy z prezenterem. "Telewizja nie wyklucza współpracy z panem Kammelem w przyszłości" - zaznaczał...

 • Piotr Farfał złożył odwołanie

  Piotr Farfał złożył odwołanie od decyzji Krajowego Rejestru Sądowego, który przed tygodniem wykreślił go jako p.o. prezesa TVP, a wpisał nowy zarząd, na którego czele stoi Bogusław Szwedo.

 • Kraśko i Lis ukarani

  ..." - donosi "Super Express". "Kara będzie dotyczyła tylko dwójki: Lis i Kraśko, bo Jarek naprawdę zachorował" - mówi informator tabloidu. "Z tego, co się mówi, prezes Farfał zdecydował, że zarówno...

 • Farfał samodzielnie pokieruje TVP

  Rada nadzorcza TVP nie podjęła w poniedziałek decyzji o przedłużeniu delegacji do zarządu Tomasza Rudomino, nie wyznaczyła też do pracy w zarządzie innego członka rady nadzorczej. Oznacza to, że po 20 marca TVP jednoosobowo zarządzał będzie Piotr Farfał - p.o. prezes telewizji.

Dyskusje na temat: farfał