• Informacje na temat:

  fashion house

Artykuły na temat: fashion house
 • Popielewicz będzie twarzą "lumpeksu"

  Modelka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz (25 lat), zdaniem tabloidów właścicielka najpiękniejszych nóg show-biznesu, związała się kontraktem z firmą Fashion House, dla której będzie promować "smart shopping".

 • Meghan Markle przyniesie wstyd rodzinie królewskiej w święta?! Robi się nerwowo!

  Poniedziałkowy wieczór w Londynie. Na gali British Fashion Awards niespodziewanie pojawia się księżna Meghan. Żona Harry’ego wchodzi na scenę, by wręczyć nagrodę dla najlepszego brytyjskiego(...) House, tylko spędzi je z rodziną Kate. Do tego wszystkiego po raz kolejny skandal wywołał ojciec Meghan. Tuż przed świętami udzielił wywiadu brytyjskiemu "Daily Mail". Gazeta podkreśliła, że mężczyzna...

 • Beyonce projektantką mody

  ...przez Beyonce domu mody "The House of Deréon". Tym, którym nazwa "Deréon" wydaje się bardzo tajemnicza, wyjaśniamy, że chodzi o... nazwisko babci piosenkarki, Agnes Deréon. Powstanie marki zostało ogłoszone już w 2004 roku. Ambicją Beyonce było stworzenie domu mody, którego znakiem rozpoznawczym byłoby inteligentne połączenie high fashion i tego, co noszą przeciętni śmiertelnicy. Nie bez powodu...

 • Zbliża się kolejna Zajawka

  Zbliża się 5 edycja Festiwalu Filmów Sportów Extremalnych "Zajawka". Impreza odbędzie się 21 (sobota) i 22 (niedziela) kwietnia w Fashion House Outlet Centre w Gdańsku!

 • Mini-album Wolfen Society wreszcie gotowy

  Zapowiadany od niemal dwóch lat mini-album supergrupy Wolfen Society "Conquer Divine" jest już gotowy. W styczniu ukaże się w Europie nakładem szwedzkiej wytwórni No Fashion, niewiele później w Stanach Zjednoczonych dzięki House Of Death. W tym samym czasie na scenę powróci kultowy Acheron, macierzysta formacja Vincenta Crowley'a, założyciela Wolfen Society.

 • Rebeka, Rubber Dots i Pysh wystąpią na Audioriver 2014

  Do 40 zagranicznych gwiazd festiwalu oraz kilku ogłoszonych wcześniej polskich artystów, właśnie dołączyło ponad 30 reprezentantów rodzimej sceny. Na płockim Audioriver, który odbędzie się w dniach 25-27 lipca 2014 r., zagrają m.in. Rebeka, Rubber Dots, Teielte, Pysh oraz Wonter. Poznaliśmy także obsadę sceny zlokalizowanej na Audioriver Fashion Day.

 • Lady Gaga z nowym chłopakiem

  Od lipca Lady Gaga spotyka się z Taylorem Kinneyem, aktorem i modelem znanym z serialu "Pamiętniki wampirów". Para została sfotografowana razem przy okazji Bożego Narodzenia.

 • Tomasz Ossoliński: Kino jest moją inspiracją

  Z dokumentu "Tomasz Ossoliński. Before the show" dowiemy się, jak wyglądały kulisy przygotowań do jednego z pokazów mody utalentowanego projektanta. "Pracowałem tak szaleńczo, że w którymś momencie zapomniałem o tym, że jestem filmowany" - przyznaje Ossoliński.

Dyskusje na temat: fashion house
 • Re: "M jak miłość": Rozstania i powroty

  Teresa po tym jak porzuci Moskwę na rzecz Los Angeles, gdzie wyjedzie na zaproszenie Wojtka Fibaka, zrobi coś jeszcze... W USA rozkręci interes razem z żoną Janowskiego. Otworzą fashion house, którego hasłem reklamowym będzie: "Chwila strachu i futro na wieszaku!". Wracając do bohaterów wokół Cafe Bistro, miejsca, które jest magiczne. Oprócz cafe, sklepu mamy świntuchy Basi oraz "kliniki" Marii