• Informacje na temat:

  fashion show

Artykuły na temat: fashion show
 • Kręglicka brzydzi się show-biznesem

  ...ją uchronić przed zachorowaniem na raka. Aneta stwierdziła, że była to decyzja zbyt pochopna i niepotrzebna. Teraz z równą łatwością przychodzi jej krytyka polskiego show-biznesu. Zapomniała chyba(...) stylu i kompetencji, aby zajmować tematyką fashion. "Obserwowałam najlepsze modowe blogi na świecie i kilka osób jest rzeczywiście interesujących. Nie wiem, co sobą reprezentują polskie blogerki...

 • Filip Chajzer poprowadzi nowe show

  Filip Chajzer - dziennikarz znany z poczucia humoru, satyrycznego zacięcia i sporej dawki dystansu do siebie, będzie gospodarzem wiosennej nowości TVN-u, "Mali Giganci". Program robi furorę w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

 • Kwaśniewska grozi, że zniknie z show-biznesu!

  ...dopiero w połowie kwietnia, pojawiając się na jednej z premier teatralnych, nie odmówiła sobie także polansowania na Fashion Weeku w Łodzi. Media od razu obwieściły wielki powrót Oli i zaczęły...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  Aleksandra Żuraw (22 l.), uczestniczka 4. edycji "Top Model", postanowiła ujawnić szokujące kulisy tego show!

 • Gwen Stefani pracuje nad nową płytą z Pharrellem Williamsem

  Wokalistka grupy No Doubt, Gwen Stefani, nagrywa swój trzeci album studyjny. Do współpracy nad nowym materiałem gwiazda zaprosiła autora przeboju "Happy" - Pharrella Williamsa.

 • Rusin nie lubi swoich rąk i łydek?

  Strój, w kórym Kinga Rusin poprowadziła galę "Re-act Fashion Show" podczas tegorocznego Fashion Week w Łodzi, był namiętnie komentowany. Niestety, ani razu pozytywnie.

 • Ten weekend upłynął Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (28 lat) i Michałowi Wiśniewskiemu (34 lata) pod znakiem mody i dzieci. Podczas gdy Mandaryna z Xavierem i Fabienne była gwiazdą pokazu "Trends in Fashion 2006" w Poznaniu, jej eks-małżonek zaprezentował w Warszawie swoją najnowszą kolekcję mody. Nazwał ją... "Xavier i Fabienne".

 • Popielewicz będzie twarzą "lumpeksu"

  Modelka i prezenterka telewizyjna Agnieszka Popielewicz (25 lat), zdaniem tabloidów właścicielka najpiękniejszych nóg show-biznesu, związała się kontraktem z firmą Fashion House, dla której będzie promować "smart shopping".

 • Perełki oscarowej mody

  Zanim poznamy tegorocznych laureatów Oscara, producentka show Laura Ziskin przypomni wszystkim, że gala Akademii to nie tylko nagrody, ale też pamiętne kreacje.

Zdjęcia na temat: fashion show
Wideo na temat: fashion show
 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  bloga Fashion Patology. Na imprezach show-biznesowych pojawiał się w ekscentrycznych stylizacjach, szeroko komentowanych w mediach modowych. Dziś porzucił wprawdzie wcielenie "blogerki", nie(...)Michał Witkowski po wydaniu nowej książki wraca do show-biznesu. Pisarz twierdzi, że uodpornił się na hejt i żadna krytyka nie jest go już w stanie złamać. - Nie jestem już krytykowany, bo