• Informacje na temat:

  fashion show

Artykuły na temat: fashion show
 • Kręglicka brzydzi się show-biznesem

  ...ją uchronić przed zachorowaniem na raka. Aneta stwierdziła, że była to decyzja zbyt pochopna i niepotrzebna. Teraz z równą łatwością przychodzi jej krytyka polskiego show-biznesu. Zapomniała chyba(...) stylu i kompetencji, aby zajmować tematyką fashion. "Obserwowałam najlepsze modowe blogi na świecie i kilka osób jest rzeczywiście interesujących. Nie wiem, co sobą reprezentują polskie blogerki...

 • Filip Chajzer poprowadzi nowe show

  Filip Chajzer - dziennikarz znany z poczucia humoru, satyrycznego zacięcia i sporej dawki dystansu do siebie, będzie gospodarzem wiosennej nowości TVN-u, "Mali Giganci". Program robi furorę w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej.

 • Kwaśniewska grozi, że zniknie z show-biznesu!

  ...dopiero w połowie kwietnia, pojawiając się na jednej z premier teatralnych, nie odmówiła sobie także polansowania na Fashion Weeku w Łodzi. Media od razu obwieściły wielki powrót Oli i zaczęły...

 • Znamy przyczynę śmierci Joan Rivers

  Przyczyny śmierci Joan Rivers budziły wiele kontrowersje. Podejrzewano, iż prawdopodobnym powodem tego tragicznego wydarzenia mógł być błąd lekarzy. W czwartek, 16 października, nowojorski lekarz sądowy w wydał orzeczenie, z którego wynika, że Joan Rivers zmarła w wyniku uszkodzeń mózgu powstałych na skutek niedotlenienia po podaniu propofolu.

 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  Aleksandra Żuraw (22 l.), uczestniczka 4. edycji "Top Model", postanowiła ujawnić szokujące kulisy tego show!

 • Gwen Stefani pracuje nad nową płytą z Pharrellem Williamsem

  Wokalistka grupy No Doubt, Gwen Stefani, nagrywa swój trzeci album studyjny. Do współpracy nad nowym materiałem gwiazda zaprosiła autora przeboju "Happy" - Pharrella Williamsa.

 • "rodzinka.pl": Julia Wieniawa pozuje na okładce w bikini. Co na to fani?

  Julia Wieniawa to w ostatnim czasie najbardziej rozchwytywana gwiazda polskiego show-biznesu. Na swoim koncie ma już naprawdę wiele okładek! Nic w tym dziwnego, ponieważ piękna dwudziestolatka zachwyca wszystkich swoim wyglądem.

 • Ten weekend upłynął Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej (28 lat) i Michałowi Wiśniewskiemu (34 lata) pod znakiem mody i dzieci. Podczas gdy Mandaryna z Xavierem i Fabienne była gwiazdą pokazu "Trends in Fashion 2006" w Poznaniu, jej eks-małżonek zaprezentował w Warszawie swoją najnowszą kolekcję mody. Nazwał ją... "Xavier i Fabienne".

 • Rusin nie lubi swoich rąk i łydek?

  Strój, w kórym Kinga Rusin poprowadziła galę "Re-act Fashion Show" podczas tegorocznego Fashion Week w Łodzi, był namiętnie komentowany. Niestety, ani razu pozytywnie.

 • Perełki oscarowej mody

  Zanim poznamy tegorocznych laureatów Oscara, producentka show Laura Ziskin przypomni wszystkim, że gala Akademii to nie tylko nagrody, ale też pamiętne kreacje.

Zdjęcia na temat: fashion show
Wideo na temat: fashion show
 • Michał Witkowski wraca do show-biznesu! "każda gwiazda ma zrąbaną psychikę"

  bloga Fashion Patology. Na imprezach show-biznesowych pojawiał się w ekscentrycznych stylizacjach, szeroko komentowanych w mediach modowych. Dziś porzucił wprawdzie wcielenie "blogerki", nie(...)Michał Witkowski po wydaniu nowej książki wraca do show-biznesu. Pisarz twierdzi, że uodpornił się na hejt i żadna krytyka nie jest go już w stanie złamać. - Nie jestem już krytykowany, bo

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Reality

  Sympatyczny i naiwny Luciano (Aniello Arena) jest neapolitańskim sprzedawcą ryb, który swój skromny dochód powiększa przez dopuszczania się drobnych oszustw. Luciano nigdy nie odmawia pomocy swoim klientom lub krewnym. Pewnego dnia, namówiony przez najbliższych, decyduje się wziąć udział w telewizyjnym reality show.

Dyskusje na temat: fashion show
 • Re: Serialowe afery: Nie rozstali się w zgodzie

  Jak im ciężko, to niech pracują w: Biedronce, Lidlu, Mrówce, BricoMarche, Netto, Tesco, Carrefour. O przepraszam toż to USA, więc w: WallMart, The Crystals, Fashion Show Mall, The Forum Shops at Caesars, Grand Canal Shoppes, Mall of America, Miracle Mile Shops, Pier 39, Santa Monica Place. Ogromny wybór, jak w Europie. Tam to dopiero się pracuje, a nie odpoczywa na planie filmowym