• Informacje na temat:

  fat killers

Artykuły na temat: fat killers
 • Uczestniczka programu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" przeszła przez piekło

  Natalia Staszewska ma 16 lat, mieszka w małej miejscowości Kaniwola niedaleko Lublina i ma poważne problemy z nadwagą. Przez całe lata była obiektem drwin ze strony kolegów. W końcu powiedziała "dość".

 • Terentiew będzie odchudzać Polaków!

  ...kilogramy. "Myślę, że ten program nie pozostawi nikogo obojętnym - tym bardziej, że nadwaga staje się w Polsce poważnym problemem społecznym. (...) Realizując 'Fat Killers. Zabójcy tłuszczu' wychodzimy...

 • "Fat Killers": Schudli łącznie 146 kg!

  Po zaledwie dwóch miesiącach treningów i diety uczestnicy programu "Fat Killers: Zabójcy Tłuszczu" schudli łącznie 146 kilogramów.

 • Jesień w Polsacie pełna nowości

  Zmagania profesjonalnych kucharzy w "Top Chef" i walka z otyłością uczestników show "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu" - to tylko początek bogatej oferty programowej Polsatu. Choć wrzesień będzie obfitował w liczne nowości, nie zabraknie kontynuacji znanych programów i seriali.

 • Wygrali ze słabością

  Już wkrótce dowiemy się, któremu z uczestników programu "Fat Killers - zabójcy tłuszczu" udało się najwięcej schudnąć i osiągnąć upragniony cel.

 • Antoine Fuqua wyreżyseruje "Man of War"

  Kilka dni temu informowaliśmy, iż trwają poszukiwania reżysera dramatu "Man of War", w którym w głównych rolach wystąpią Monica Bellucci ( "Malena" ) i Bruce Willis ( "Niezniszczalny" ). W środę, 22 sierpnia, producenci z wytwórni Revolution Studios poinformowali, że aktorów poprowadzi na planie Antoine Fuqua.

 • Nagrody MTV: Triumf Green Day

  Wielkim zwycięstwem grupy Green Day zakończyło się w niedzielę, 28 sierpnia, rozdanie nagród MTV Video Music Awards. Amerykańscy punkrockowcy zdobyli siedem statuetek, w tym najważniejszą za teledysk roku.

 • Znów składanka na szczycie

  Na amerykańskiej liście przebojów zapanował wakacyjny bezruch. W porównaniu z zeszłym tygodniem ogólna sprzedaż płyt spadła o 1 procent, a większość albumów zanotowała znaczące pogorszenie swoich osiągnięć. Na szczycie zadebiutowała 19. część popularnej składanki "NOW That's What I Call Music!".

 • Pomaga walczyć z otyłością

  W październiku 2012 roku Rinke Rooyens odwiedził studio Konrada Gacy. To tam wpadli na pomysł stworzenia programu, którego uczestnicy - od lat bezskutecznie walczący z otyłością - otrzymują niezwykłą szansę...

Zdjęcia na temat: fat killers
Wideo na temat: fat killers
 • Pan i Pani Kiler

  Wysokobudżetowa komedia sensacyjna autora kasowych hitów "Legalna blondynka" i "Brzydka prawda", z najgorętszą parą tego lata - Ashtonem Kutcherem ("Amerykańskie ciacho", "Co się zdarzyło w Las Vegas") i Katherine Heigl ("Chirurdzy", "27 sukienek"). Jen (Katherine Heigl), seksowna specjalistka z branży komputerowej, poznaje na urlopie wymarzonego faceta - Spencera (Ashton Kutcher). Ich wakacyjny romans szybko kończy się na ślubnym kobiercu. Pewnego dnia przerażona Jen odkrywa, że jej ukochany...

 • Dragonball: Ewolucja

  Kinowa wersja kultowej japońskiej "mangi" - bijącej rekordy popularności serii opowieści rysunkowyc, gier video i liczącego 500 odcinków serial u TV. Młody chłopak staje do walki z siłami zła, by wypełnić swe przeznaczenie i stać się legendarnym wojownikiem. W roli głównej: Justin Chatwin ("Wojna światów"), reżyseria: James Wong ("Oszukać przeznaczenie").

 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

Dyskusje na temat: fat killers
 • Re: Turnus głodówki - kto przybędzie na pomoc?

  kolejna gruba...a kto każe być wieszakiem??? kto mówi o figurze modelki??? Elo..!!! .nie można wyglądać przyzwoicie tak jak moja żona???, może ma z 10 kg nadwagi ale jest to do przyjęcia i nie ma 20 latek a i dzieci urodziła. I cycek jest i pupa a nie tony sadła. #0 kg nadwagi i więcej to jest problem już i to poważny. To do FAT KILLERS się nadaje