• Informacje na temat:

  faworyt odpadł

Artykuły na temat: faworyt odpadł
 • Odpadł Andrzej Deskur

  ...nosa, a Blanka Winiarska ma z nim krzyż pański... Macie już swojego faworyta "Tańca z Gwiazdami"? Kogo pożegnamy za tydzień?

 • "Taniec z Gwiazdami": Łukasz Garlicki odpadł, Ada Fijał zachwyciła [5. odcinek]

  Łukasz Garlicki odpadł z "Tańca z Gwiazdami". Największą niespodziankę w 5. odcinku show Polsatu sprawił duet Ada Fijał - Krzysztof Hulboj, który w klasyfikacji jury wyprzedził dotychczasowych faworytów: Tatianę Okupnik i Tomasza Barańskiego. W następnym odcinku gwiazdy zatańczą z wybranymi przez widzów partnerami.

 • Woźniak czy Zielińska?

  ...się kto pożegna się z show i kontraktem płytowym. Jednocześnie grono uczestników zmniejszy się do 9 osób. Faworytami internautów są aktualnie: Joanna Liszowska, Joanna Trzepiecińska, Patricia Kazadi...

 • Faworyt odpadł z "Tańca..."

  Sensacja w "Tańcu z gwiazdami". Typowany na zwycięzcę Mateusz Damięcki opadł w niedzielnym odcinku. Nie będzie mógł więc walczyć o porsche i Kryształową Kulę.

 • Bryndal już nie tańczy!

  Pomimo sporych postępów i nieskończonej przebojowości Rafał Bryndal musi pożegnać się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarz odpadł z programu w minioną niedzielę.

 • Kunszt Dawida Podsiadło. Oto faworyt?

  Gienek Loska odpadł z "Mam talent", po czym wygrał "X Factor". Kacper Sikora odpadł z "X Factor", a następnie zwyciężył w "Mam talent". Idąc tym tropem, w drugiej edycji "X Factor" całą pulę powinna zgarnąć Ewelina Lisowska.

 • Nieoficjalny ranking wygranych "Tańca..."

  Gazeta "Fakt" dotarła do nieoficjalnego rankingu show. Spekuluje się, że o główną nagrodę zawalczą Tomasz Kammel (36 l.), Justyna Steczkowska (35 l.), oraz Daria Widawska (30 l.). Zadecydują i tak widzowie wysyłając sms-y, jednak za kulisami zdecydowanym faworytem jest Kammel. Jak twierdzą życzliwe głosy w zwycięstwie pomóc mu może ogromna popularność oraz niewątpliwy urok osobisty. To, że...

 • "X Factor": Drużyna Ewy Farnej w rozsypce

  Jeszcze na etapie domów jurorskich grupa Ewy Farnej wydawała się najmocniejsza w czwartej edycji "X Factor". Co się stało?

 • Odpadli w pierwszym odcinku

  W pierwszym odcinku 12. edycji "Tańca z Gwiazdami" - ku swojemu zdziwieniu - odpadł Maciej Jachowski z "M jak miłość". Za to pierwsze miejsce zajął jego kolega z serialu Andrzej Młynarczyk.

 • Mats wyleciał z "X Factor"

  Norweg Mats Meguenni pożegnał się z programem "X Factor". Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska po raz kolejny bardziej byli zainteresowani sobą niż uczestnikami.

Wideo na temat: faworyt odpadł
 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Co jest grane, Davis?

  Przenoszący się z jednej kanapy na drugą, z podrzędnego nowojorskiego baru do kolejnego, muzyk Davis (Oscar Isaac), próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie, a także wciąż uciekającego mu kota. Po drodze marzy o zrobieniu wielkiej kariery muzycznej. Gra co prawda z Justinem Timberlake'em, ale nie da się ukryć, że muzycy mijają się w doborze repertuaru. Davis na pewno nie jest mistrzem w podejmowaniu właściwych decyzji. Nieustająco zostawia i zabiera rzeczy od dziewczyny przyjaciela, z którą...