• Informacje na temat:

  feel spiewa

Artykuły na temat: feel spiewa
 • Lider Feel zignorował niepełnosprawną

  Lider zespołu Feel Piotr Kupicha (29 l.), zignorował niepełnosprawną dziewczynkę czekającą na jego autograf: "Mamy przed sobą bufona, któremu woda sodowa uderzyła do głowy" - podsumowuje zachowanie gwiazdora jeden z dzienników.

 • Rubik chciał przejąć interes

  ...) W Superjedynkach jesteś nominowany w kategorii "płyta roku" obok Dody i Feel. Jak się czujesz w tym towarzystwie? Janusz Radek: Czy czuję się podle? Czy czuję się dowartościowany? - bo taki, jak(...) prawdziwe. Na pewno bardziej prawdziwe niż udawanie, że się jest bardzo nieszczęśliwym, walczącym, zbuntowanym. Ci, którzy robią popową muzykę, jak Feel czy Doda, są atakowani przez masy gadających głów...

 • Co Elton John zaśpiewa w Krakowie?

  Wielkimi krokami zbliża się koncert Eltona Johna w Kraków Arenie. Czego możemy się spodziewać po brytyjskim gwiazdorze?

 • Ewa Szlachcic i Matt Kowalsky razem (AtomicRED "Ej ty")

  Piosenka "Ej ty" w wykonaniu wokalistki Ewy Szlachcic i DJ-a Matta Kowalsky'ego zapowiada ich wspólny projekt AtomicRED.

 • Recenzja Tokio Hotel "Kings of Suburbia": Autor płakał, jak recenzował

  Bill Kaulitz był już chyba wszystkim, oprócz pracownika zieleni miejskiej (wszystko przed nim). Na "Kings of Suburbia" próbuje być smutną królową dyskoteki.

 • Złe piosenki

  Włączasz radio i już po chwili masz ochotę zwymiotować? Tak, pop bywa czasami bardzo, bardzo niedobry. Sprawdźmy, co właściwie jest z nim nie tak.

 • Ewa Szlachcic z hitem internetu!

  Wideo, na którym Ewa Szlachcic śpiewa utwór "Can You Feel The Love Tonight" 18 różnymi głosami z bajek Disneya (i nie tylko), migiem podbija sieć.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Fenomen programu

  Producent programu "Twoja twarz brzmi znajomo" oświadczył, że uczestnikami show nie muszą być największe gwiazdy, lecz zawodowcy o ponadprzeciętnych umiejętnościach wokalnych i aktorskich. Pierwszy odcinek drugiej edycji show będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat we wrześniu.

Wideo na temat: feel spiewa
 • Viramundo

  "Viramundo" zaczyna się w małej amazońskiej wiosce, gdzie Gilberto Gil gra koncert transmitowany w świat za pomocą internetu. Ten występ jest swoistym manifestem wyjątkowego artysty, który postanowił wyruszyć w podróż po południowej półkuli w poszukiwaniu śladów ginącej w globalnym świecie różnorodności. Wyprawa ta poprowadzi legendarnego brazylijskiego muzyka i jednego z pionierów Tropicalismo z jego ojczyzny, przez Południową Afrykę aż do Australii. Po drodze Gil organizuje koncerty,...

 • Rozumiemy się bez słów

  Wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ". Niezwykle zabawna, wzruszająca i bezpretensjonalna opowieść o przyjaźni, miłości, wielkim talencie i byciu innym. Państwo Belier to urocza rodzina. Dobrzy sąsiedzi, kochający rodzice. Może czasem zbyt impulsywni, nadmiernie namiętni. I jeszcze jedno: są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków,...

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...