• Informacje na temat:

  felicity huffman aktorka

Artykuły na temat: felicity huffman aktorka
 • Afera łapówkarska. Felicity Huffman trafi za kratki?

  Felicity Huffman grozi do 10 miesięcy więzienia za udział w aferze łapówkarskiej, która wstrząsnęła Hollywood. Aktorka niedawno przyznała się do winy.

 • "Longoria jest po prostu gruba"

  Felicity Huffman, koleżanka z planu "Gotowych na wszystko", również postanowiła wypowiedzieć się na temat domniemanej ciąży Evy Longorii.

 • Lori Loughlin i Felicity Huffman opuściły areszt. Ciąg dalszy afery łapówkarskiej

  Felicity Huffman ("Gotowe na wszystko", "American Crime") jej mąż, William H. Macy ("Shamelss: Niepokorni") oraz Lori Loughlin ("Pełna chata", "Pełniejsza chata") usłyszeli zarzuty w aferze łapówkarskiej.

 • Oscary: Typuje Charlize Theron

  Charlize Theron ( "North Country" , "Monster" ), która ma w tym roku szansę na drugiego w swej karierze Oscara, wyznała, że jej zdaniem nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej otrzyma Reese Witherspoon, nominowana za "Spacer po linie" albo Felicity Huffman, bohaterka filmu "Transamerica".

 • EXCLUSIVE: Aktorka gotowa na wszystko

  Na koncie ma dziesiątki ról u największych reżyserów oraz wiele nagród, w tym nominację do Oscara i Złoty Glob za poruszającą rolę transseksualisty w niezależnym filmie "Transamerica". Jednak większości Felicity Huffman kojarzy się z zahartowaną życiem Lynette Scavo, najtwardszą bohaterką kultowego serialu "Gotowe za wszystko", za którą otrzymała prestiżową nagrodę Emmy.

 • Która aktorka otrzyma Oscara?

  Do ceremonii wręczenia Oscarów coraz bliżej. Niedawno poznaliśmy nominacje do nagrody Złotych Globów, dlatego już teraz można pokusić się o pewne prognozy dotyczące nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wiadomo przecież, że gust członków Akademii podporządkowany jest znacznie mniej subiektywnym kategoriom. Dziś przypatrzmy się potencjalnym kandydaturom w kategorii najlepsza aktorka

 • Ciocia dobra rada

  Felicicty Huffman, gwiazda "Gotowych na wszystko", przez osiem lat z ekranu dawała przykład, jak być inteligentną żoną, matką i panią domu. Dziś, idąc z duchem czasu, radzi już nie w TV, ale w sieci.

 • Gwiazda "Gotowych..." alkoholiczką?

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Felicity Huffman podczas jednego z wywiadów powiedziała za dużo. W wyniku tego po mediach zaczynają krążyć plotki o problemach z alkoholem aktorki, a Huffman musi się tłumaczyć.

 • Podwójne urodziny 'desperatek'

  Obie są utalentowanymi aktorkami, obie znamy z serialu "Gotowe na wszystko", ale ich drogi na szczyt przebiegały bardzo odmiennie. Obie zaś w tym tygodniu są jubilatkami: Felicity Huffman 9 grudnia kończy 49 lat, natomiast koleżanka z planu, Teri Hatcher wczoraj obchodziła 47. urodziny.

 • "Gotowe na wszystko": Co dalej?

  "Każdy ma jakieś brudy do wyprania" - głosi motto "Gotowych na wszystko". Jakie zbrodnie i skrywane namiętności wyjdą na jaw w piątym sezonie serial u?

Zdjęcia na temat: felicity huffman aktorka
Wideo na temat: felicity huffman aktorka
 • Felicity Huffman z "Gotowych na wszystko" zatrzymana za łapówkarstwo!

  Felicity Huffman zatrzymana przez amerykańskie służby. Aktorka jest zamieszana w aferę łapówkarską. O co dokładnie chodzi? Znani i zamożni rodzice płacili duże pieniądze za przyjęcie ich dzieci na uczelnie wyższe, jak np. Yale czy Georgetown. Za 15 tys. dolarów córka Huffman dostała 2 razy więcej czasu na testach. Ponadto osoba sprawdzająca miała dyskretnie korygować błędne odpowiedzi dziewczyny

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

Dyskusje na temat: felicity huffman aktorka
 • EXCLUSIVE: Aktorka gotowa na wszystko

  Świetna aktorka, ale tu akurat jej zdjęcie stanowi najlepszy przykład skandalicznych praktyk używania Photoshopa w takiej skali, że osoba jest nierozpoznawalna. Felicity Huffman to kobieta "żylasta" która ma swoje lata i swoje zmarszczki ! Tu wygląda całkiem do siebie niepodobna i 30 lat młodsza. No OK, 25 lat...