• Informacje na temat:

  felicity huffman plotki

Artykuły na temat: felicity huffman plotki
 • Longoria jest "po prostu gruba"

  Znajoma Evy Longorii Parker z planu serial u "Gotowe na wszystko", Felicity Huffman, stanowczo zdementowała plotki o tym, jakoby jej koleżanka spodziewała się dziecka.

 • "Longoria jest po prostu gruba"

  Felicity Huffman, koleżanka z planu "Gotowych na wszystko", również postanowiła wypowiedzieć się na temat domniemanej ciąży Evy Longorii.

 • Gwiazda "Gotowych..." alkoholiczką?

  Znana z serial u "Gotowe na wszystko" Felicity Huffman podczas jednego z wywiadów powiedziała za dużo. W wyniku tego po mediach zaczynają krążyć plotki o problemach z alkoholem aktorki, a Huffman musi się tłumaczyć.

 • Ciąża w "Gotowych"?

  Nicollette Sheridan, gwiazda serial u "Gotowe na wszystko" jest w ciąży ze swoim partnerem Michaelem Boltonem - donosi serwis Wenn.

 • Gotowe na... papier toaletowy

  Eva Longoria szykuje się do ślubu, ale z tej okazji imprezuje też ze swoimi koleżankami. Podczas ostatniej przedślubnej imprezy jej koleżanki z "Gotowych na wszystko" zamiast sukienek nosiły ... papier toaletowy.

Wideo na temat: felicity huffman plotki
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.