• Informacje na temat:

  felicity huffman zdjęcia

Artykuły na temat: felicity huffman zdjęcia
 • Afera łapówkarska. Felicity Huffman trafi za kratki?

  Felicity Huffman grozi do 10 miesięcy więzienia za udział w aferze łapówkarskiej, która wstrząsnęła Hollywood. Aktorka niedawno przyznała się do winy.

 • Courteney Cox "gotowa na wszystko"

  Amerykańska aktorka Courteney Cox ( "Krzyk" ), znana najbardziej z serial u "Przyjaciele" , pojawi się w kolejnych odcinkach popularnego serialu "Gotowe na wszystko". 41-letnia Cox negocjuje z producentami rolę uciekinierki z zakładu psychiatrycznego.

 • Podwójne urodziny 'desperatek'

  Obie są utalentowanymi aktorkami, obie znamy z serialu "Gotowe na wszystko", ale ich drogi na szczyt przebiegały bardzo odmiennie. Obie zaś w tym tygodniu są jubilatkami: Felicity Huffman 9 grudnia kończy 49 lat, natomiast koleżanka z planu, Teri Hatcher wczoraj obchodziła 47. urodziny.

 • "Gotowe na wszystko" w Polsce

  Najpopularniejszy obecnie amerykański serial "Gotowe na wszystko" ("Desperate Housewives") startuje w czwartek, 8 września, w telewizji Polsat. Polscy widzowie będą mogli na własne oczy przekonać się, skąd bierze się rekordowa popularność tego - jak go określają badacze mediów - "fenomenu kulturowego".

 • Longoria jest "po prostu gruba"

  Znajoma Evy Longorii Parker z planu serial u "Gotowe na wszystko", Felicity Huffman, stanowczo zdementowała plotki o tym, jakoby jej koleżanka spodziewała się dziecka.

 • William H.Macy reżyseruje

  Jeden z najbardziej doświadczonych aktorów charakterystycznych, mistrz drugiego planu William H.Macy ( "Cooler" , "Hollywood atakuje!" ) zdradził, że zamierza nakręcić niezależne "Keep Coming Back". W jego reżyserskim debiucie w głównej roli zobaczymy Salmę Hayek ( "Frida" , "SexiPistols" ).

 • EXCLUSIVE: Aktorka gotowa na wszystko

  Na koncie ma dziesiątki ról u największych reżyserów oraz wiele nagród, w tym nominację do Oscara i Złoty Glob za poruszającą rolę transseksualisty w niezależnym filmie "Transamerica". Jednak większości Felicity Huffman kojarzy się z zahartowaną życiem Lynette Scavo, najtwardszą bohaterką kultowego serialu "Gotowe za wszystko", za którą otrzymała prestiżową nagrodę Emmy.

 • Tylko one są "Gotowe na...

  23 września (niedziela) o godz. 22:00 Telewizja Polsat rozpoczyna emisję 3. sezonu kultowego amerykańskiego super serial u - "Gotowe na wszystko".

 • "Gotowe na wszystko": Te skandale ukrywały latami!

  ..., co nas czeka. Prywatnie Marcia Cross długo chorowała na raka, Eva Longoria przeżywała bolesne rozstanie z koszykarzem Tonym Parkerem, a Felicity Huffman została niedawno oskarżona o łapówkarstwo(...) koleżanki Przyjaciółki i współtwórcy serialu bardzo wspierali Felicity podczas procesu. By jej pomóc, Eva Longoria przesłała do sądu pismo na temat oskarżonej. Napisała w nim, że Huffman była...

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL!

  78. ceremonia rozdania Oscarów rozpoczęła się o godz. 2 w nocy czasu polskiego. Przed Kodak Theatre at Hollywood & Highland w Los Angeles tłum fanów wita gwiazdy przybywające na uroczystość. Zapraszamy na relację na żywo z gali na stronach INTERIA.PL!

Zdjęcia na temat: felicity huffman zdjęcia
Wideo na temat: felicity huffman zdjęcia
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.