• Informacje na temat:

  felicjańska 2010

Artykuły na temat: felicjańska 2010
 • Ilona Felicjańska zainspirowała do odwyku znaną osobę!

  Ilona Felicjańska (45 l.) zdobyła się na szczere wyznanie!

 • UFly w Holandii: Czysta muzyczna przyjemność

  Poznańska grupa UFly ogłosiła, że w listopadzie ukaże się ich nowa płyta "Love Smugglers". W tym miesiącu zespół zagra też trzy koncerty w Holandii u boku tamtejszej formacji Kensington.

 • Ilona Felicjańska: Ukochany ją pogrąża?

  ..."Zostałam pobita we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił" - ten dramatyczny wpis mocno zaniepokoił wszystkich fanów celebrytki. Ilona Felicjańska (45(...) tym, jak w 2010 r. pod wpływem alkoholu staranowała trzy auta, publicznie przyznała, że jest alkoholiczką. Na oczach całej Polski wychodziła z nałogu. - Osoba uzależniona nie jest w stanie przestać...

 • Kensington i UFly razem w Polsce

  Pod koniec stycznia trzy wspólne koncerty w Polsce da holenderska grupa Kensington oraz pochodzący z Poznania zespół UFly. W listopadzie ten sam zestaw koncertował w Holandii.

 • Ilona Felicjańska wróciła do nałogu? "Zdarzyło się kilka razy napić"

  Ilona Felicjańska (45 l.) z rozbrajającą szczerością przyznała, że zdarza jej się zajrzeć do kieliszka.

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Ilona Felicjańska: Jej klucz do szczęścia

  Ilona Felicjańska (44 l.) cała w skowronkach! W końcu znalazła tego jedynego?

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Ilona Felicjańska ma poważne kłopoty?! Opublikowała oświadczenie!

  Życie Ilony nigdy nie było usłane różami. Długi czas gwiazda zmagała się z alkoholizmem, który w 2010 roku wpędził ją w problemy prawne. Ilona została wówczas skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata za spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu. Rok później przyznała w programie "Dzień Dobry TVN", że jest alkoholiczką. Wówczas postanowiła, że nieco zniknie z show...

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

Zdjęcia na temat: felicjańska 2010
Wideo na temat: felicjańska 2010
 • Felicjańska: Nie zbiegłam z miejsca wypadku

  Ilona Felicjańska wraca do wydarzeń z 29 czerwca 2010 - za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu modelka została skazana na rok więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Teraz dementuje pewną informację...

 • Parada

  Zabawny i głęboko poruszający film pokazujący sytuację gejów we wciąż konserwatywnej Serbii i opowiada o przygotowaniach do parady równości. Pełen niespodziewanych zwrotów akcji obraz "Parada" podbija serca widzów nie tylko w krajach bałkańskich, ale m.in. w Niemczech. Część ujęć pochodzi z autentycznego marszu, który miał miejsce w Belgradzie w 2010.

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.