• Informacje na temat:

  felicjańska auto

Artykuły na temat: felicjańska auto
 • Ilona Felicjańska: Ukochany ją pogrąża?

  ..."Zostałam pobita we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił" - ten dramatyczny wpis mocno zaniepokoił wszystkich fanów celebrytki. Ilona Felicjańska (45(...) i Londyn będzie naszym drugim domem - opowiadała podekscytowana gwiazda. Niestety, kilka dni później zamieściła wpis o pobiciu... Jej partner dotąd nie skomentował całego zajścia. Na szczęście Felicjańska...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • A to zaskoczenie! Ilona Felicjańska wraca do fundacji!

  Ilona Felicjańska (42 l.) zamierza zaangażować się w działalność fundacji założonej przez swoją psychoterapeutkę...

 • Gwiazd kłopoty z prawem

  Czy awantura z policją albo jazda po pijanemu mogą przekreślić karierę w show-biznesie? Nie zawsze. Przykładem choćby pewien młody aktor, który trzy lata temu wdał się w zatarg ze stróżami prawa. A dziś występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami".

 • Pijana Felicjańska staranowała auta

  ...37-letnia Ilona Felicjańska wylądowała w policyjnym areszcie po tym, jak spektakularnie rozbiła trzy samochody na jednym z warszawskich osiedli. Modelka miała prawie 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Ksiądz potępia Felicjańską

  ...- Człowiek, który siada pijany za kierownicę, jest bandytą - twierdzi ks. Janusz Koplewski , nawiązując do wydarzeń z poniedziałku na wtorek, kiedy to Ilona Felicjańska (37 l.) mając we krwi 2,3 promila alkoholu wsiadła za kółko i staranowała trzy samochody.

 • Felicjańska: Będzie rozwód

  Informację potwierdza "Super Expressowi" Maciej Gieros z Sądu Okręgowego w Warszawie. Ilona i Andrzej są małżeństwem od jedenastu lat i mają dwóch synów - 10-letniego Macieja i 9-letniego Adama. Według informacji tabloidu, biznesmen chce, by chłopcy zamieszkali z nim. Modelka mogłaby ich odwiedzać w weekendy; musiałaby jednak płacić 1400 zł alimentów. Przypomnijmy, że Felicjańska walczy...

 • Felicjańska nadal twarzą fundacji

  Ilona Felicjańska nadal firmuje swoją twarzą fundację "Niezapominajka". Na szczęście po pijackim wybryku modelki nie wycofał się także żaden ze sponsorów.

 • Felicjańska chce odbudować wizerunek

  Ilona Felicjańska słono płaci za swój pijacki wybryk sprzed dwóch miesięcy. Celebrytka i prezes fundacji "Niezapominajka" postanowiła jednak odbudować swój wizerunek.

 • Felicjańska będzie się leczyć?

  ..."Nigdy nie mów nigdy, więc nie mogę powiedzieć, że więcej nie tknę alkoholu" - przyznaje szczerze Ilona Felicjańska , która kilka dni temu wsiadła za kierownicę po sporej dawce alkoholu.

Wideo na temat: felicjańska auto
 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...