• Informacje na temat:

  felicjańska ilona z mężem

Artykuły na temat: felicjańska ilona z mężem
 • Ilona Felicjańska aresztowana z mężem! Spędzi święta i Sylwestra za kratkami!

  Okazuje się, że Święta Bożego Narodzenia nie będą szczęśliwe dla wszystkich gwiazd. Ilona Felicjańska (46 l.) i jej mąż Paul Montana zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych.

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Ilona Felicjańska łamie prawo? Zaskakujące fakty i komentarz gwiazdy!

  ...względu na nieznajomość języka angielskiego.  Wszystko jednak skończyło się dobrze, dzięki serdecznym znajomym pary, którzy wpłacili sporą sumę pieniędzy, by Felicjańska i Montana mogli wyjść zza krat. Po wyjściu z aresztu celebrytka za pośrednictwem Instagrama przekonywała fanów, że między nią a jej mężem wszystko jest w porządku.  Sensację wzbudziły doniesienia jednego z tabloidów, który...

 • Felicjańska marzy o pracy u Smarzowskiego

  Oprócz pisania książek i powrotu do modelingu Ilona Felicjańska ma również plany aktorskie. Modelka marzy o roli u Wojciecha Smarzowskiego, reżysera "Pod Mocnym Aniołem". Jego filmy, jak mówi, są zachwycające.

 • Ilona Felicjańska nie stawiła się w sądzie! Jaki zapadł wyrok?!

  Ilona Felicjańska (46 l.) wciąż przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie tuż przed świętami została wraz z mężem Paulem Montaną zatrzymana przez policję. 9 stycznia odbyła się rozprawa sądowa w tej sprawie, ale okazuje się, że modelka się na niej nawet nie pojawiła.

 • Mołek i Ostaszewska nago

  Prezenterka Magdalena Mołek, modelka Ilona Felicjańska oraz aktorka Maja Ostaszewska rozbiorą się do naga.

 • Ilona Felicjańska-Montana: Już wiadomo, przez kogo trafiła do aresztu!

  Lecąc do Stanów Zjednoczonych na krótki urlop, Ilona Felicjańska-Montana chyba nie przypuszczała, że romantyczny wypad z mężem zakończy się pobytem w areszcie.  Jeden z tabloidów dotarł właśnie do(...) i dalej jest w nim szaleńczo zakochana.  "Kocham życie jeszcze bardziej, I jeszcze bardziej kocham Ciebie i dziękuję za Twoją cudowną miłość" - napisała na Instagramie Felicjańska. Przypomnijmy, że...

 • Najlepiej i najgorzej ubrani Polacy

  "Ubrani czy przebrani" - tak najnowszą listę najlepiej i najgorzej ubranych Polaków nazwał tygodnik "Gala". Na szczycie zestawienia osób, które potrafią perfekcyjnie skomponować swój strój, znaleźli się: Monika Brodka, Magdalena Cielecka, Kayah, Oliver Janiak, Borys Szyc i Tomasz Kammel. Z kolei za najgorzej ubrane uznano m.in. Dodę, Mandarynę, Monikę Richardson i Ewelinę Flintę. Wśród par dostało się natomiast Kubie Wojewódzkiemu i Annie Musze.

 • Ilona Felicjańska-Montana rusza w Polskę. Będzie nauczać!

  Wakacyjny czas Ilona Felicjańska-Montana zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, że warto żyć w trzeźwości.

 • Ilona Felicjańska ma nowego partnera!

  Iwona Felicjańska (43 l.) pochwaliła się znajomym na Facebooku, że znów jest zakochana.

Zdjęcia na temat: felicjańska ilona z mężem
Wideo na temat: felicjańska ilona z mężem
 • Felicjańska ze swoim "mężem" buduje ekskluzywne osiedle! "Chcę pomagać"

  Ilona Felicjańska wraz ze swoim narzeczonym zamierza budować ekskluzywne osiedla pod Warszawą. Mąż" celebrytki zajmie się stroną biznesową przedsięwzięcia, natomiast Ilona będzie służyła radą, pomocą i PR-em. "On jest od zarabiania pieniędzy, ja od pomagania. Chcemy połączyć te dwie rzeczy i pomóc młodym ludziom" - mówi była modelka. (WideoPortal/x-news)

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Co łączy byłego męża Ilony Felicjańskiej z jej fryzjerem?

  Ilona Felicjańska w wywiadzie zdradziła, co łączy jej byłego męża z fryzjerem do którego chodzi. "On mnie  z nim zeswatał. Więc tak naprawdę powinnam nie być mu wdzięczna, ale jestem, bo mam dwóch synów" - wyznała "pisarka". (starry.tv/x-news)

 • Kołysanka

  Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański"), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem...