• Informacje na temat:

  felicjańska ilona z rodzina

Artykuły na temat: felicjańska ilona z rodzina
 • Ilona Felicjańska z narzeczonym na plaży. Ale widoki!

  Wygląda na to, że synowie zaakceptowali nowego narzeczonego matki. A sama Ilona Felicjańska (44 l.) sprawia wrażenie naprawdę szczęśliwej!

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Ilona Felicjańska radzi, jak karać pijanych kierowców!

  Jakiś czas temu Ilona Felicjańska sama jeździła na podwójnym gazie. Teraz chce walczyć z pijakami za kółkiem!

 • Cała prawda o Felicjańskiej

  Modelka Ilona Felicjańska pozowała do tysięcy zdjęć i usłyszała wiele plotek na swój temat. Po kilkuletnim, burzliwym okresie życia postanowiła wyjawić w końcu światu całą prawdę o sobie i udzieliła wywiadu-rzeki.

 • Felicjańska bez stanika

  Ilona Felicjańska (35 l.) podczas urlopu na tureckim Wybrzeżu Egejskim była pewna, że fotoreporterzy Faktu również tam zdecydowali się na "odpoczynek". Pod bacznym okiem ich obiektywów, ofiarowała(...) (6 l.). W luksusowym hotelu Joy Pegasus rodzina cieszyła się urokami wakacyjnego życia" - pisze "Fakt". "Pani Ilona czas najchętniej spędzała przy hotelowym basenie. Choć był on oblężony przez gości, znajdowała...

 • Felicjańska się rozwiedzie?!

  Z powodu pijackiego wyczynu 37-letnia Felicjańska powróciła na okładki tabloidów, a dziennikarze znowu zainteresowali się jej życiem prywatnym. Magazyn "Rewia" dowiedział się, że w małżeństwie modelki już od dawna nie jest najlepiej: "Ilona jest załamana. W jej małżeństwie, w którym były już kryzysy, nigdy nie było tak źle. Mówi o rozwodzie. Dowiedziała się, że mąż nie jest jej wierny, i to nie...

 • Pijana Felicjańska staranowała auta

  ...37-letnia Ilona Felicjańska wylądowała w policyjnym areszcie po tym, jak spektakularnie rozbiła trzy samochody na jednym z warszawskich osiedli. Modelka miała prawie 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Felicjańska: Po co pojechała do Bogatyni?

  Ilona Felicjańska mówi, że pojechała do zniszczonej Bogatyni, żeby pomóc. Czy naprawdę tylko po to?

 • Felicjańska wstydzi się jazdy po pijaku

  ...- Nie mogę sobie wybaczyć. Teraz płaczę i płaczę. Nie chciałam stamtąd uciekać. W życiu nie wpadłoby mi to do głowy - zapewnia 37-letnia Ilona Felicjańska , która w nocy z poniedziałku na wtorek mając we krwi 2,3 promila alkoholu wsiadła za kółko i staranowała trzy auta. Usłyszała już zarzuty.

 • Agnieszka Kotulanka: nastąpi przełom w jej życiu?

  Agnieszka Kotulanka (60 l.) przez ostatnie lata zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Dziś wygląda na to, że wreszcie wychodzi na prostą. Wspierają ją terapeuci, przyjaciele i najbliższa rodzina.

Wideo na temat: felicjańska ilona z rodzina
 • Ilona Felicjańska: Nie jest tak trudno przestać pić

  Ilona Felicjańska pomaga osobom uzależnionym od alkoholu pokonać nałóg i wspiera ich rodziny. Sama długo walczyła, żeby nie pić, dlatego wierzy, że może być dla innych przykładem, bo udało jej się wyleczyć z tej choroby i rozpocząć lepsze życie. Była modelka organizuje spotkania, udziela porad przez portale społecznościowe i zachęca do lektury wywiadu-rzeki, w którym rozlicza się ze swoją

 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.