• Informacje na temat:

  felicjańska taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: felicjańska taniec z gwiazdami
 • "Taniec z gwiazdami" bije rekordy

  Według danych opublikowanych przez portal wirtualnemedia.pl, pierwsze odcinki VIII serii "Tańca z gwiazdami" obejrzało 4,5 miliona osób. To najlepszy wynik spośród wszystkich programów rozrywkowych emitowanych w polskiej telewizji. "Taniec..." stracił co prawda aż 700 tysięcy widzów w porównaniu z VI edycją (w analogicznym okresie 2007 roku TVN włączyło 5,2 miliona osób), ale wciąż utrzymuje...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Felicjańska: "Nie żebrałam!"

  Przerażona Ilona Felicjańska zaprzecza, jakoby miała zabiegać o udział w "Tańcu z gwiazdami".

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • Z modelki i aktorki, Ilony Felicjańskiej (35 l.) Robert Kochanek (32 l.) wyciska siódme poty. I to nie tylko w czasie treningów do "Tańca z gwiazdami".

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach!

  ...na ich związek? Jeden z tabloidów doniósł, że Ilona Felicjańska tonie w długach i nie ma z czego żyć! Wszystko przez jej byłego męża, który źle zainwestował swoje miliony i wszystko stracił...

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Odpadła najdroższa uczestniczka "Tańca..."

  W drugim odcinku z programem "Taniec z Gwiazdami" pożegnała się znana prezenterka telewizyjna Anna Popek i partnerujący jej Cezary Olszewski. Zdaniem zarówno jury, jak i telewidzów, najlepiej wypadła para: Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król. Tym razem, w ósmej edycji "Tańca z gwiazdami" o głosy walczyły panie, a tańcami konkursowymi były rumba oraz quickstep. Panowie mieli...

 • Żmuda Trzebiatowska na parkiecie

  Telewizja TVN, oprócz hitowego programu "Mam Talent!", w jesiennej ramówce nie zamierza rezygnować z programów tanecznych. Już od września telewidzowie zobaczą kolejne edycje programów "Taniec z gwiazdami" oraz "You can dance - Po prostu tańcz".