• Informacje na temat:

  felicjańska z dziećmi

Artykuły na temat: felicjańska z dziećmi
 • Ilona Felicjańska-Montana rusza w Polskę. Będzie nauczać!

  Wakacyjny czas Ilona Felicjańska-Montana zamierza tak zorganizować, by znalazło się w nim miejsce zarówno na sprawy zawodowe, jak i na odpoczynek. W lipcu wraz z mężem będzie promować kampanię "Nie piję, bo lubię" i przypominać czytelnikom, że warto żyć w trzeźwości.

 • Ilona Felicjańska z narzeczonym na plaży. Ale widoki!

  Wygląda na to, że synowie zaakceptowali nowego narzeczonego matki. A sama Ilona Felicjańska (44 l.) sprawia wrażenie naprawdę szczęśliwej!

 • Ilona Felicjańska: „Byłam chłopcem do bicia”

  Ilona Felicjańska cieszy się z faktu, że media coraz lepiej o niej piszą.

 • Ilona Felicjańska by być dobrą matką, wzięła udział w warsztatach!

  Ilona Felicjańska (42 l.), choć mieszka ze swoimi synami, robi wszystko, by być dla nich jak najlepszą matką. W tym celu wzięła udział w warsztatach.

 • Ilona Felicjańska chce odebrać mężowi dzieci!

  Ilona Felicjańska (41 l.) poczuła się na siłach, aby stoczyć batalię z byłym mężem o opiekę nad synami. Uda jej się?

 • Ilona Felicjańska szczerze o swojej chorobie alkoholowej

  Ilona Felicjańska (41 l.) zaangażowała się w kampanię reklamową rajstop, poprzez którą przypomina też o swoim uzależnieniu. Szczerze wyznała, że walka z alkoholizmem to walka o życie.

 • Felicjańska straciła dzieci

  Ilona Felicjańska (39 l.) jest już po rozwodzie. Opiekę nad synami sąd powierzył byłemu małżonkowi modelki.

 • Felicjańska: Zrobiłam to dla pieniędzy!

  Afera związana z jazdą po pijanemu, nagie zdjęcia w łóżku z czołowym polskim paparazzo sprawiły, że od Ilony odwrócili się nie tylko znajomi celebryci, ale i potencjalni kontrahenci. Felicjańska(...) wpłynęły jakieś konkretne pieniądze. "Zrobiłam to trochę dla pieniędzy, bo marzę, żeby w końcu wyjechać z dziećmi na wakacje, bo nie miałam tych wakacji od kilku lat" - wyznaje w wywiadzie dla...

 • Felicjańska: Żałuję, że nie ma więcej synonimów słowa penis

  ...jest obecnie to, by odnieść sukces i zarobić na nim... "Chcę godnie żyć, spłacić długi i wyjechać z dziećmi na wakacje" - tłumaczy. O samym konstruowaniu erotycznych scen mówi tak: "Łatwiej pokazać je...

 • To Felicjańska ma kochanka?!

  ...". Dzisiejszy "Super Express" donosi z kolei, że to Ilona ma romans. Mężczyzna, z którym się spotyka, podobno kocha ją tak bardzo, że "jest skłonny zająć się jej dziećmi" - donosi informator gazety(...) "Super Expressowi" Felicjańska. Zobacz również: Felicjańska się rozwiedzie?! Felicjańska będzie się leczyć?

Wideo na temat: felicjańska z dziećmi
 • Ilona Felicjańska: Mężczyzna, z którym byłam na Teneryfie to mój...

  Ciągle jestem singielką – twierdzi Ilona Felicjańska, zaprzeczając doniesieniom prasowym, że tuż po rozstaniu z Yossarianem Malewskim zaczęła nowy związek. Mężczyzna, który towarzyszył modelce podczas wakacji na Teneryfie, to jej kolega i życiowy przewodnik. Felicjańska często się z nim spotyka, aby rozmawiać o swoich dotychczasowych przeżyciach, wymieniać się doświadczeniami życiowymi i słuchać

 • Rodzinne rewolucje

  Po katastrofalnej randce w ciemno samotni rodzice, Lauren (Barrymore) i Jim (Sandler) zgadzają się tylko co do jednego – nie chcą się już nigdy więcej widzieć. Kiedy jednak każde z nich postanawia wyjechać na niezapomniane wakacje z dziećmi, okazuje się, że przez tydzień będą skazani na swoje towarzystwo w luksusowym afrykańskim kurorcie.

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...